Jsem studentem na vysoké škole. Studuji obor architektura, což je časově velmi náročný obor. Proto se předem omlouvám, pokud by došlo k menšímu zpoždění odeslání Vaší objednávky. Výrobky tedy odesílám pouze 1x... více »
Profil uživatele
creativity world
Prodávající
Frýdek-Místek
Registrace: 14.4.2012

 Výrobky odesílam jednou týdně vždy v sobotu nebo pondělí. Je to z důvodu studia. Děkuji za pochopení a přeji příjemné nakupování v mém obchůdku. :)

 

POKUD BUDETE CHTÍT VÍCE KUSŮ VÝROBKŮ NEŽ MÁM UVEDENO, STAČÍ MI NAPSAT ZPRÁVU A POČET ZBOŽÍ U DANÉHO VÝROBKU ZMĚNÍM. VŠE JE NA DOHODĚ. (LZE SE TAKÉ DOMLUVIT I NA JINÉ BARVĚ VÝROBKU-hlavně u kytiček)

 

Vítejte v mém internetovém obchůdku.Jmenuji se Míša.Jsem absolventkou Střední umělecké školy v Ostravě boru Průmyslový design, a dále pokračuju na Vysoké škole stavební v oboru Architektura. Od mala jsem neustále něco kreslila a tvořila z různých materiálů. Byla jsem velmi kreativní dítě, kterému stačil dát do ruky jen papír, a už jsem z toho měla zábavu na půl dne.

Vyrábím různé šperky a doplňky z různých druhů materiálů. Nejvíce šperků (přívěšků, naušnic, atd.) zde najdete z velmi oblíbeného materiálu z FIMA (cernitu), kde tento materiál je doplněn bižuterními komponenty.

Tomuto koníčku se věnuji asi od svých13 let. Spousta lidí mi je velmi chválila a kupovala a tak jsem se rozhodla pro vytvoření těchto stránek.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo chtít vyrobit něco v jiné barvě, velikosti, ozvěte se, vše je na domluvě a neměl by to být problém.

Moje výrobky měly a mají úspěch. Doufám,že uspějí v tom nejlepším i u vás :) Krásne nakupování :)

 

CO KUS, TO ORIGINÁL :)

Způsob dopravy
Výrobky posílám českou poštou.Zboží zasílám doporučeně (60kč). Po připsání peněz na účet výrobky vyrobím a během 10 dnů odešlu ( pondělí). Pokud bydlíte v okolí Frýdku-Místku nebo v Ostravě, je možno domluvit i osobní odběr.
Obchodní podmínky

Obchodní a reklamační podmínky

prodejce „creativity world“


1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.
1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce creativity world prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/creativity-world. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.
2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.
2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, rozměry) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.
2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
3.2. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).
3.3. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.
3.4. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena na jeho účet po navrácení zboží prodávajícímu.
3.5. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.
4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.
4.3. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující z ČR v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby do deseti pracovnách dnů.
5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity. Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
829383
8.9.2019 NOVÉ ZBOŽÍ ! :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím