Domů Profil prodejce CreoWood
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Hronov, ČR
  • 12 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 333
Aktivita: aktivní
Prodáno: 12
Registrace: 27.7.2013
Město: Hronov
Stát: ČR

CreoWood

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jsem Martin. Pro ty co mají rádi všechno pěkně do detailu, tak jsem i Balcar. A myslím, že nejsem až tak drsnej, jak se tvářím - na ty fotce mžourám do sluníčka a taky mi jde trochu kouř z fajfky do očí. Mám pocit, že tady vypadám trochu jako Sean Connery. Žena si to nemyslí. Ona má možnost vidět mě celýho, tak říká, že spíš jako mladej Růžička ze Seno a pár facek. Ale to není důležité, myslím, že jí chybí odstup.

Živím se grafickým řemeslem. Vymejšlím loga, animace, vizualizace, weby a podobný věci a tak trošku si víc než jako reklamní grafik připadám jako prodejná holka (dámy odpustí), protože většinou musím dělat to, co si mí zákazníci myslí, že je dobře a ne to, co je doopravdy dobře pro jejich byznys. A mě už někdy unavuje vysvětlovat jim, že jim taky nekecám do toho, jak má vypadat správně upletená vánočka, tak proč oni - k sakru - mají pocit, že vědí líp kterou barvičkou se maluje sluníčko, nebo že černý písmenka na černý ploše vypadají decentně. Takže věřte - je to řehole i když sedím v teple a suchu. 

 

  

 

Nicméně! Jsem ješita, takže si to už neužívám tak, jako před dvaceti lety, když jsem začínal. Po večerech a o víkendech prchám do svý piditruhlárny, kde si krájím, krouhám, strouhám a bulím do pilin. To vám je paráda, když vyrobím prkýnko do kuchyně a ženě nevadí, že má kulatý rohy a nikterak neláteří, že dnes frčej prkýnka hranatý. A pak se na něm další roky krájej jabka na křížaly, hříbky do vocta nebo maso na víkendový opejkání. A ten pocit, že jsem po všech těch přípravcích na hebký vlasy, bílý zuby, tuhou stolici a nezničitelnou pánev vyrobil něco doopravdy užitečnýho je fakt neskutečnej.

 

  

 

Občas se najde nějakej přemýšlivej dobrák potažmo dobračka, kteří mi přátelsky promlouvají do duše: "ty vole (to říkají spíš dobráci, nežli dobračky), vykašli se na ty počítače a dělej si ty svoje šuplátka". No a jelikož jsem duše přemýšlivá, tak mi to nedalo, abych sem - dle jejich dobrácký rady - čas od času nepřispěl svojí pilinou do piliňáků.

 

  

Jsem staromilec! Tudíž se snažím svoje věci vyrábět postaru - bez šroubů, za použití starejch truhlářských fíglů (čepy, ozuby, svlaky, atd). A zároveň chci aby moje věco vypadaly staře a odřeně. Je to i dost pohodlný: nemusím se trápit, když mi čerstvě nalakovaná deska stolu upadne na podlahu do pilin - prostě jen do klíčových slov napíšu "retro" do popisu "profesionálně ostařeno" a zdražím o 500.

Tady jsem se zasek - chtěl jsem napsat něco velkolepýho na závěr, ale nějak mi došla nit. Tak snad už jen než si půjdu udělat další kafe popřeju slunce v buši všem lidem dobré vůle, kolegům dřevomorkám stále čistý respirátory a špunty do uší a ostatním hromadu nápadů a když už nějakej štípnete na webu, tak ať to nikdo nepozná. Jo a nakupujícím přeju narvanou prkenici a šťastnou ruku ;)

Způsob dopravy
Menší zboží prostřednictvím České Pošty, větší dle dohody.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od CreoWood

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--