Profil uživatele
Cristalli
Prodávající
Hýskov
Registrace: 6.2.2012

Vítejte na stránkách obchůdku Cristalli,

Jmenuji se Martina Červová a má firma Arte dei cristalli s.r.o.- věnuji se výrobě šperků s minerály/krystaly.

Minerály miluji, jsou to úžasné dary Matky přírody, které nám nabízejí neuvěřitelnou možnost načerpat energii a pomáhají nám na všech úrovních našeho života. Podpoří nás při řešení všemožných problémů na fyzické ale i duševní úrovni. Miluji práci s nimi a jsem velmi ráda, když mé šperky přináší nejen radost ze šperku, ale když pomohou i "jinak".

Velice ráda Vám s výběrem kamene či šperku poradím, obracejte se na mne a vymyslíme spolu nejvhodnější šperk, ušitý právě Vám na "míru " :-)!

Doufám, že se Vám mé výrobky budou líbit a udělají Vám nebo Vašim blízkým radost!

 

Martina Červová, Arte dei cristalli s.r.o.

Způsob dopravy
Vámi vybrané zboží zasílám pečlivě zabalené v bublinkové fólii, v obálce či krabici, doporučeným psaním České pošty za 48,-Kč. U těžších, rozměrově objemějších či dražších zásilek je cena dopravného 118,-Kč Balík do ruky či 108,-Kč Balík na poštu. Na Slovensko zasílám balíčky doporučeným dopisem pouze na dobírku za 190,-Kč. Velice uvítám, pokud mi napíšete, jestli k Vám zboží našlo tu správnou cestu a nikde nezabloudilo :-)! Děkuji a těším se na Váš nákup!
Obchodní podmínky

Šperky si můžete objednávat buď přímo zde na stránkách, pokud budete chtít šperk na objednávku pak prosím o zaslání zprávy s požadavky na výrobu, ráda poradím i s výběrem vhodného kamene či typu šperku :-).

Do 8h pracovního dne odesílám zboží, které mám skladem v den objednávky respektive po obdržení/potvrzení platby za objednané zboží, potvrzení/obdržení platby po 8h odesílám objednávku v  následující pracovní den.

U zboží, které pro Vás teprve vyrobím - je dodací doba upřesněna v potvrzovacím e-mailu.

Záruční doba se řídí zákony platnými pro ČR- proto i na mé výrobky máte záruční zákonnou lhůtu  24 měsíců od data zakoupení zboží. Šperky odesílám s dokladem o zaplacení, který slouží jako Záruční doklad.

Dále je zde v souladu s ustanoveními občanského zákoníku č. 89/2012 Sb. právo spotřebitele na odstoupení od smlouvy do 14ti dnů od převzetí zboží- to ovšem musí na své náklady vrátit zpět na adresu prodávajícího v nepoškozeném stavu. 

Děkuji, Martina Červová, Arte dei cristalli s.r.o.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím