Domů Profil prodejce Cubick
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 20 hodin.
  • Praha Uhříněves, ČR
  • 114 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (30) 100%
Nadšenci: 577
Aktivita: aktivní
Prodáno: 114
Registrace: 11.11.2011
Město: Praha Uhříněves
Stát: ČR

Cubick

/ Prodávající
Novinky
999080
12.3.2022 Mily příznivci, jsem velmi rád, že můžu opět po dvou letech otevřít svůj obchod a potěšit Vás svými výrobky. Po zdravotní odmlce jsem opět plný síly a inspirace. Postupně Vám nabídnu nové kolekce výrobků z damasteelu a také z damawoodu a damastoneu. Máte se rozhodně na co těšit!

Damasteel je materiál mého srdce! Prsteny z damasteelu z mého ateliéru jsou symbolem a šperkem na celý život.

Vítejte ve mém internetovém obchodě Ateliéru Cubick, designéra šperku Petra Kubíčka.

Jako designér šperku se orientuji na zpracování damasteelu (damascénská ocel), ze kterého vyrábím prsteny, naušnice, náramky, přívěsky a další šperky a šperkařské sety. 

Atelier Cubick

 

Všechny šperky vyrábím na zakázku a to buď podle vzorků, které vidíte na fotografiích nebo podle individuálního přání zákazníka. Všechny vystavené prsteny se dají různě kombinovat. Kombinovat lze tvary prstenů, vzory damascénu, hloubky leptu i drahé kameny dle individuální potřeby zákazníka. 

 

Zboží vyrábím dle obsazenosti výrobních termínů, o kterých Vás po dotázání obratem aktuálně informuji. Dodací lhůty se zpravidla pohybují od 7 do 10 dní. 

K nahlédnutí ve vzorcích mám zhruba kolem jednoho sta modelů snubních i zásnubních designových prstenů a naušnic. 

 

Zboží dodávám prostřednictvím České pošty v bezpečnostních obálkách, zboží je vždy pojištěné a dodané zpravidla do druhého dne. Prsteny je také možné vyzvednout osobně a to v Praze či Brně, v tom případě není účtováno poštovné.

Na všechny šperky z damascénské oceli poskytuji doživotní záruku. Za ztráty či poničení drahých kamenů neručím. V případě uvolnění kamene přijímám zboží buď osobně či opět doručené na moji adresu v bezpečnostní obálce České pošty s kopií zaslané faktury a u diamantu s certifikátem pravosti.

 

 Petr Kubíček

 

 

 

 

 

Všechny šperky vyrábím na zakázku a to buď podle typu, které vidíte na fotografiích nebo podle individuálního přání zákazníka. Všechny vystavené prsteny se dají různě kombinovat. Kombinovat lze tvary prstenů, vzory damasteelu, hloubky leptu i drahé kameny dle individuální potřeby zákazníka. 

Zboží vyrábím dle obsazenosti výrobních termínů, o kterých Vás po dotázání obratem aktuálně informuji. Dodací lhůty se zpravidla pohybují od 7 do 10 dní. 

K nahlédnutí ve vzorcích mám zhruba kolem jednoho sta modelů snubních i zásnubních designových prstenů. Dle přání zákazníka vyrábím kompletní svatební sady, které obsahují šperky pro nevěstu i ženicha. Výhoda těchto šperků je zejména široká využitelnost do budoucna. Nejsou pouze svatební šperkem, ale šperkem, který je symbolem, s nimž tvoříte historii svého života. 

Zboží dodávám prostřednictvím České pošty v bezpečnostních obálkách, zboží je vždy pojištěné a dodané zpravidla do druhého dne. Prsteny je také možné vyzvednout osobně a to v Praze či Brně, v tom případě není účtováno poštovné.

Na všechny šperky z damascénské oceli poskytuji doživotní záruku. Za ztráty kamenů neodpovídáme, ale šperk znovu osadíme za cenu nového kamene. V případě uvolnění kamene přijímám zboží buď osobně či opět doručené na moji adresu v bezpečnostní obálce České pošty a pojištěné, s kopií zaslané faktury a u diamantu s certifikátem pravosti.

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Cubick

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--