Domů Profil prodejce cupak-design
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
  • Čeladná, ČR
  • 61 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 127
Aktivita: aktivní
Prodáno: 61
Registrace: 21.9.2017
Město: Čeladná
Stát: ČR
Důležitá informace: V případě zásilek těžších než 5 kg prosím volte jako dopravu Českou poštu. Zásilkovna těžší balíky nepřijímá. Děkuji.

cupak-design

/ Prodávající
Novinky
1089066
7.1.2024 Výprodej hodin a váz :-)
Výrazně jsme zlevnili vázy a hodiny (u některých až o 70 %). Potřebuji vyklidit galerii, abych se mohl věnovat více sochařské práci :-)

Cupak Design: ručně vyráběný nábytek s osobitým charakterem

Navrhuji a tvořím originální solitérní kusový nábytek, bytové i exteriérové doplňky na pomezí skulptury a užitého či aplikovaného umění. Pracuji s dřevěným masivem – dubem, javorem, jilmem. Toto je hlavní cesta, ze které si občas udělám malé zajížďky k ostatním materiálům (kámen, kov, sklo, bronz aj.), způsobům zpracování či tak trochu obrácené filozofii náhledu na praktické věci života… Ale vždy se snažím ctít funkci a funkčnost zpracovávaného tématu. Stejně tak jsou pro mě velmi důležité detaily.

Do výroby vlastního originálního nábytku se snažím promítat vše, co jsem se naučil - kresbu, malbu, grafiku, ilustraci, fotografii, sochařinu, interiérový i exteriérový design a hlavně radost a svobodu vlastní tvorby.

Velmi rád vám vytvořím cokoli na míru - na provedení, materiálu i ceně se určitě domluvíme :-)

při práci

Kromě originálního nábytku a interiérových doplňků tvořím také sochy. V říjnu 2021 se instalovalo moje bronzové sousoší Valach s ovcemi. Valach má na výšku úctyhodných 3,5 metru, ale největší úspěch stejně sklidily multifunkční ovečky a jehňátko. Při slavnostním odhalení byly v obležení dětmi :-) takže záměr byl dokonale splněn :-)

Sousoší Valach s ovcemi
Sousoší Valach s ovcemi zezadu

Dřevěný masiv, řemeslné zpracování a individuální přístup ke každému výrobku. V řemeslné dílně v srdci Beskyd vzniká pod značkou CUPAK DESIGN originální nábytek, který odráží moje celoživotní zkušenosti se sochařstvím, prací s keramikou i kresbou.

 

Způsob dopravy
ČP, Zásilkovna, PPL, BUBLINKOVÁ FOLIE + KRABICE
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od cupak-design

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--