Domů Profil prodejce daaniela
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 11 hodin.
  • Kutná Hora, ČR
  • 6 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (5) 100%
Nadšenci: 2
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6
Registrace: 7.9.2011
Město: Kutná Hora
Stát: ČR

daaniela

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

 

Vítám všechny návštěvníky mého tvoření.

 

Vyrábím především doplňky a dekorace, které zútulní Vaše bydlení, ale v současné době mám v nabídce i svatební doplňky pro nevěsty, svědkyně a svatební hosty.

Podívejte se na ručně vyráběné svatební knihy pro hosty, které rozzáří každou svatbu a novomanželům zanechají krásné vzpomínky.

Mým velkým koníčkem je dekorace svateb, proto doufám, když čas a kamarádi dovolí, že budu moci vyzdobit ještě několik svateb v mém okolí a třeba jednou se ozve i někdo, kdo mou práci viděl a zapojím se i do svatby někoho jiného:)

 

Jinak mě baví decoupage tvoření a to především do kuchyní a jídelen. Sehnat obrázky, které by zaplnily zdi v naší nové kuchyni, byl pro mě nadlidský výkon, proto jsem se rozhodla si vyrobit dekorace zdí sama. O mé decoupage tvoření bych se chtěla s Vámi podělit, a to nejen z toho důvodu, že už jsou mi zdi v naší kuchyni malé:-), ale také proto, abych Vám pomohla zútulnit i Váš domov…

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně v bublinkaté obálce. Dva kusy jsou za stejnou cenu poštovného - výhoda pro Vás;-) Cena u tří a více ks se navyšuje podle hmotnosti. Ráda zodpovím Vaše dotazy!
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od daaniela

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--