Domů Profil prodejce Dagiii
  • Prodejce od r. 2012
  • Plzeň, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 4
Aktivita: -
Registrace: 22.3.2012
Město: Plzeň
Stát: ČR

Dagiii

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Inspirací pro výrobu šperků z korálku byla moje kamarádka, která mi jedny takové krásné naušnice darovala a když řekla, že je dělala sama, byla jsem ohromená a nadšená a řekla jsem si, že tak krásné věcičky bych taky dělala ráda. Od mala mám ráda všechny možné náušničky, náramky, drobnůstky, blbůstky :-) a myslím, že to každou ženu, dívku ozdobí takový náramek, či doplněk, pozvedne její krásu i třeba sebevědomí. Myslím, že ty ozdoby jsou moc hezké :).  Od pradávna se ženy zdobily tak proč ne dnes, tak hezky a roztomile :-) . Barvičky korálků se mi moc líbily a když jsem zjistila kolik jich je, jaké množství a možnosti, rozhodla jsem se, že bych je nejen ráda měla u sebe doma, ale také jimi dělala radost ostatním, protože mnoho míst, kde si takové věcičky koupit neni.

Navštívila jsem kurz ketlování na výrobu těchto šperku a už to jelo, ležela jsem v korálkách, drátkách, technikách a internetových stránkách :). Darovala několik věciček mým blízkým a protože mi to dělalo radost, rozhodla, že by bylo hezké nabízet take takové výrobky ostatním :-).

Vybírejte proto věcičky z mé nabídky, postupně budou přidávat další a další a moc ráda vyhotovím šperky i na Vaše přání, třeba podle nálady na barvu, nebo podle toho, jaké doplňky Vám chybí k šatníku :-))

 

Krásný den přeje Dagii :)

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Dagiii

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--