Profil uživatele
Dagmar DH
Prodávající
Vlašim
Registrace: 26.9.2009

Dobrý den !

Vítám Vás ve svém obchůdku. Patchwork jsem znala dávno, už jako malá jsem měla pár věciček, které jsem dostala, nebo mi je ušila maminka. Ale sama jsem se začala patchworkem zabývat zhruba na počátku tohoto století. Tehdy jsem sledovala na TV Spektrum seriál Alex Andersonové "Quilt". A tím to všechno začalo :)

První výrobky jsem šila na svém starém šicím stroji "VIŠNJA" a látky jsem stříhala nůžkami. Takto jsem ušila i svou první deku - přehoz na dvoulůžko pro manželovu maminku k narozeninám. 

Kdo ví, jakou patchwork vyžaduje velikou přesnost a pečlivost, dovede si jistě představit, kolik času jsem nad ní strávila.

Udělala jsem proto rázný krok, pořídila si řezací podložku, řezací kolečko a pravítko a koupila si nový šicí stroj. Od té doby šiju, jak jen mi to děti a domácnost dovolí.

Zúčastnila jsem se také několika výstav, své práce jsem posílala např. i na Mezinárodní výstavy patchworku v Praze nebo na výstavy do Fulneka. Musím přiznat, že nejvíce jsem hrdá na poslední výstavu, kterou jsme uspořádaly spolu s členkami našeho patchworkového klubu loni na podzim u nás na zámku. 

Způsob dopravy
Pro zaslání zboží využiju služeb České pošty. Zboží podle velikosti zabalím tak, aby se nemohlo poškodit. Ve Vlašimi a blízkém okolí můžeme domluvit osobní předání, v tomto případě bych poštovné neúčtovala.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím