Domů Profil prodejce dáma
Dana Nevrklová
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Brno, ČR
  • 70371 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1220) 100%
Nadšenci: 2188
Aktivita: aktivní
Prodáno: 70371
Registrace: 6.9.2009
Město: Brno
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 30.12.2023 00:00 z důvodu "Překročena kapacita objednávek.".
Děkuji za pochopení.

dáma

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Milí a milé (nakupující i nenakupující).

DŮLEŽITÁ INFORMACE - SVATEBNÍ PERNÍČKY:  protože se mé perníkové království www.fler.cz/dama, tj. zde,  rozrostlo, rozhodla jsem se založit nový oddělený profil pouze pro svatební perníčky  pod

https://www.fler.cz/dama-svatebni-pernicky.

Najdete tu vše, co bylo v mých svatebních kategoriích - od děkovacích srdcí, přes myrtové stromy, srdcové dózy a jmenovky až po plněné perníčky, které samozřejmě nemůžou chybět.

Při objednání z obou profilů budete platit pouze jedno poštovné a perníčky pošlu v jednom balíčku. Je ale potřeba mě na spojení objednávek upozornit - zákaznic i objednávek je mnoho a bez upozornění si nemusím všimnout stejného jména u objednávek!

Všechny mé perníčky jsou jedlé - vyjímkou jsou nejedlé části - třeba prstýnky u srdíček. 

 JAK DLOUHO DOPŘEDU OBJEDNÁVAT:

Platí - čím dříve tím lépe. Není potřeba objednávat půl roku dopředu, jeden měsíc je většinou přiměřená doba (pokud chystáte svatbu v období před Vánocemi, tak rozhodně tři měsíce a déle) - ale pokud chcete mít jistotu, kontaktujte mě i dříve a dohodneme předběžnou objednávku termínu - i když třeba ještě nebudete přesně vědět, které perníčky budete potřebovat.

VÁNOCE - DŮZEŽITÁ INFORMACE

Pokud objednáte na vánoce s předstihem dvou měsíců, nic se neděje, perníčku zašlu  v klasické lhůtě, uvedené u perníčků. Perníčky jsou   trvanlivé a do vánoc se pěkně uleží a provoní.  Pokud napíšete, že chcete poslat perníčky před vánocemi a objednáte je v srpnu, nelze takto objednávku "skladovat" tři měsíce. 

JAK URČUJI CENU SVÝCH VÝROBKŮ:

Upozornění: pokud nebude zaplacena objednávka do tří dnů, nechám ji zrušit, protože je blokováno zboží, které je možno prodat jinému zájemci.

Perníčky jsou velmi variační a většina zákaznic má o těch svých nějakou představu - v případě svatebních perníčků třeba aby byly zdobené v barvách svatby, u jmenovek aby byly iniciály či celá jména, datum svatby apod. Ceny perníčků jsou určeny kromě velikosti hlavně podle složitosti a množství zdobení. Takže pokud si mezi mými výrobky nevyberete přesně podle svého přání, ale i přesto chcete učinit objednávku bez předchozí konzultace (kterou skutečně doporučuji) - tak prosím objednejte zboží, které velikostí a zdobení odpovídá Vaší přestavě. Změny mi pak připište do objednávky. Ráda bych se vyhnula objednávkám, kde si zákaznice objedná malinké, jednoduše zdobené a tím i nejlevnější srdíčko, ale chce na něj vypsat pomalu celý román a ještě ho nadmíru ozdobit.

 A JEŠTĚ DROBNOST K BALENÍ:

U jednotlivých perníčků je možnost balit do celofánového balení jednotlivě i  větší množství.   Je důležité u objednávky  jednotlivě si o  zabalení požádat a po domluvě bude balení přidáno k objednávce. Pokud balím více perníčků, dávám pod ně zdobnou pevnou  podložku, tu připočítám také k ceně zabalení perníčků. U každého výrobku je tato možno balení zmíněna samostatně.

 

AŤ SE VÁM V MÝCH  OBCHŮDCÍCH LÍBÍ, V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLI DOTAZŮ MĚ NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.

 

hladká mouka, med, vejce, cukr, tuk - Hera, perníkové koření (složeno z:  anýz, fenykl, badyán, skořice, hřebíček muškát), soda 

Náplně: povidla, nutela, ovocná směs, ořechy, mandle

cukrová hmota: cukr, bílek, běloba,

barvy růžová - E129, žlutá, zelená, oranžová, modrá  a červená- E104, E122, E406, E330, E 202,

Alergeny:

vejce - alergen č. 3

ořechy a mandle (skořápkové plody) - alergen č. 8

hladká mouka - alergen č. 1

Použité právní normy (zákony, instrukce, vyhlášky atp.)

vyhl. 113/2005 Sb., ve znění pozdějších předpisů

- § 8 Údaje o složkách potravin

s  odkazem na směrnici 1169/11| EU čl. 21 - č. alergenů v seznamu

 

balené perníky

maximální trvanlivost: tři měsíce

nebalené perníky a plněné perníky

maximální trvanlivost: jeden měsíc

rozumí se od data dodání spotřebiteli

Použité právní normy (zákony, instrukce, vyhlášky atp.)

vyhl. 113/2005 Sb., ve znění pozdějších předpisů

- § 6   Datum minimální trvanlivosti a datum použitelnosti potravin

 

Zabalení perníčků :

Perníčky je možno balit do celofánu (celofán je možno používat ve styku s potravinou) s mašličkou, krabiček, které vyrábím sama na míru k velikosti a množství objednaných perníčků.

V mém zboží jsou varianty  velikostí, škála barev  veškerá, tématicky vánoční, jadní a velikonoční, miniatury perníčků na vrchní část krabiček dle domluvy.

 

IČ: 68680325

Správcem osobních údajů podle čl. 4 bod 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (dále jen: „GDPR”) je společnost Fler s.r.o., dále jen "Správce".

Odkazuji na dokument správce osobních údajů nazvaný.  Zásady práce s osobními údaji.

Jako nakupující, ať již registrovaný, či neregistrovaný, máte možnost se s tímto dokumentem seznámit.

Účelem zpracování osobních údajů v mém perníkovém obchůdku je: 

 - vyřízení Vaší objednávky.

Při objednávce jsou vyžadovány osobní údaje, které jsou nutné pro úspěšné vyřízení objednávky (jméno a adresa, kontakt).

Poskytnutí osobních údajů je tedy nutným požadavkem pro uzavření a plnění smlouvy, bez poskytnutí osobních údajů není možné objednávku  učinit a ani logicky vyřídit. 

Se svými dotazy a požadavky  se prosím obrajte na "správce" osobnícb údajů.

 

Způsob dopravy
Preferuji zásilkovnu. Zásilkovna se chová k balíčkům ohleduplně. Česká pošta není spolehlivá. Jen v místech, která nejsou pokryta zásilkovou, se můžeme domluvit na jíné dopravě.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od dáma

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--