Profil uživatele
Daminky
Prodávající
Plzen
Registrace: 13.11.2017

· Vítejte v obchodě plném drahých kamenů ·

 DAMINKY jsou energií nabité léčivé náramky z přírodních materiálů prémiové kvality. Minerálů, polodrahokamů či speciálních druhů dřeva, inspirativně tvořené s pečlivostí a láskou z kvalitních komponentů z celého světa.

V naší nabídce nenajdete stovky produktů - náramky tvoříme z pečlivě vybraných materiálů a s citem. Jedná se o autorský design speciálně navržený tak, aby k sobě dokonale ladily funkce jednotlivých kamenů a zároveň jejich vzhled.

 daminky1

 

Tvořte příběh...

Každý náramek přináší svému nositeli pozitivní účinky na jeho duševní i fyzickou kondici. Léčivé kameny Vám mohou pomoci v mnoha oblastech Vašeho života. Všechny potřebné informace najdete u každého z náramků v nabídce, případně Vám je ráda individuálně sdělím.

Nejde zde však pouze o jejich účinek, ale také o spojení s přírodou, o stylový a přirozený doplněk. Přirodní minerální a dřevěné náramky jsou nejen krásně barevné a stálé (nemusíte se bát, že se kuličky časem opotřebí, jako je tomu u syntetických materiálů), ale každý v sobě také nese svůj příběh, který Vy dále rozvíjíte tím, že náramek nosíte.

Energii kamenů dobíjejte na slunci či měsíčním světle.

daminky2

 

Zaměřeno na individualitu...

Máte vlastní představu, jak by měl Váš náramek vypadat, co by měl přinést, či symbolizovat? Jsme Vám k dispozici pro případ individuálních přání a rádi pomůžeme vybrat a následně zhotovíme náramek přímo Vám, či Vašim blízkým na míru.

 ·

Náramky DAMINKY jsou tvořeny v čistém a hygienickém nekuřáckém prostředí bez alergenů. 

Náramky odesíláme uložené v ručně šitém dárkovém pytlíčku ze 100% BIO bavlny, jsou proto ideální nejen pro Vaše potěšení ale i jako vkusný dárek. Dárkové balení je zahrnuto v ceně náramků.

· Děkujeme za přízeň! ·

image Prosím zákazníky a zákaznice, kteří si nechávají posílat balíček DO PRÁCE, aby vždy uváděli k adrese i NÁZEV SPOLEČNOSTI. V případě, že tak neučiníte a zásilka nebude doručena z důvodu "neznámého adresáta", nemohu bohužel za takto nedoručenou zásilku ručit. Děkuji za pochopení. image

 

Jak zjistím svou velikost náramku?

Pro zjištění správné velikosti Vám postačí jednoduchá pomůcka:

  • krejčovský metr
  • případně alternativa v podobě provázku a jakéhokoli metru či pravítka

Nyní změříte těsný obvod zápěstí na místě, kde běžně náramky nosíte a připočtete cca. 1 -1,5 cm. Náramek volíme o trošku větší z důvodu, aby nebyl moc těsný a neškrtil (zároveň ale nesmí být moc volný). Nejběžnější dámskou velikostí bývá naše velikost M (17,5 cm), pánská L (21 cm).

Jak o náramky pečovat?

Minerály a drahé kameny jsou velmi odolným materiálem, který je stálý a bez problému snese bežné denní užívání - včetně vody, otěru, horka i mrazu. U náramků s kovovými komponenty vždy uvádíme, jakým druhem kovu je ozdobený. Většina našich náramků je tvořena doplňky z kvalitní šperkařské chirurgické nebo nerezové ocele, která je velmi rezistentní, korozivzdorná a nemusíte se s ní vyhýbat jakékoli činnosti.

I přes odolnost náramků doporučujeme za účelem zachování dlouhodobě originálního vzhledu dodržovat určitá pravidla:

  • sundavejte si náramky na noc a před delším pobytem ve vodě
  • skladujte náramky na suchém a čistém místě
  • jednou za čas je dobré zbavit náramky běžných nečistot - očistit jemným hadříkem, případně opláchnout vlažnou vodou a následně důsledně osušit
Způsob dopravy
Zboží odesílám ČESKOU POŠTOU, formou "doporučený balíček" či "balík do ruky". Každého zákazníka informuji o odeslání a dávám k dispozici sledovací číslo zásilky. Preferuji platbu předem na účet, odesílám zpravidla druhý den po připsání platby. Poštovné se odvíjí od platného ceníku České pošty. Možnost osobního předání v Plzni po předchozí domluvě.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky se řídí všeobecnými pravidly obchodního zákoníku a pravidly serveru Fler.cz.

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky upravují vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě obchodního vztahu uzavíraného mezi prodávajícím a kupujícím prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na internetové adrese www.fler.cz/daminky, a to prostřednictvím webového rozhraní.

Objednání zboží

Objednávat zboží lze on-line přímo na internetové adrese www.fler.cz/daminky, v případě nejasností či individuálních přání prosím o kontaktování přes poštu serveru Fler.cz. Po vyjasnění daných záležitostí bude vytvořena v prodejní sekci položka dle přání kupujícího, tak, aby mohl být proveden obchod. Zboží lze objednat v rámci ČR a SR.

Cena zboží

Cena zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží jsou uvedeny vždy u konkrétního artiklu a jsou konečné. V případě objednání více položek platí kupující pouze jedno poštovné.

Platba za zboží

Platba za zboží vždy probíhá předem na účet prodávajícího, a to po potvrzení objednávky prodávajícím.

Způsob dodání

Zboží je odesíláno Českou poštou, formou "doporučený balíček" či "balík do ruky". Poštovné se odvíjí od platného ceníku České pošty. Každý zákazník je informován o odeslání a dostává k dispozici sledovací číslo zásilky. Zboží je vždy odesláno v rozmezí 1-3 dny po připsání platby na účet. Kupující je vždy neprodleně informován o připsání platby na účet prodávajícího.

Možnost vrácení zboží bez udání důvodu

Nakoupené zboží může kupující do 14-ti dnů od doručení vrátit bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené a musí být odesláno na adresu prodávajícího do 14-ti dnů od data, kdy bylo kupujícímu zboží doručeno.  Po obdržení vráceného zboží bude zaslána částka odpovídající kupní ceně na kupujícím udané číslo bankovního účtu

Záruka a reklamace

Záruční doba je 24 měsíců (nevztahuje se mj. na běžné opotřebení).

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, adresa elektronické pošty a telefonní číslo (dále společně vše jen jako "osobní údaje"). Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace obchodu.

Děkuji za Vaši pozornost při čtení těchto informací a těším se na Váš případný nákup.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
735925
17.7.2018 Protože mám dnes narozeniny,vyhlásila jsem pro Vás SOUTĚŽ o nákup v hodnotě 500Kč :) Nakupte u mě, vyfoťte, jak si Vy (nebo obdarovaní) nových náramků užíváte a foto mi pošlete.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím