Profil uživatele
Daminky
Prodávající
Plzen
Registrace: 13.11.2017

*** Vítám Vás ve svém obchůdku a předem děkuji za případný nákup či podporu ***

Daminky jsou energií nabité léčivé náramky z přírodních materiálů.

Minerálů, polodrahokamů či speciálních druhů dřevainspirativně tvořené s pečlivostí a láskou z kvalitních komponentů z celého světa.

***

* Energii kamenů dobíjejte na slunci či měsíčním světle *

***

Tvořte příběh...

Každý náramek přináší svému nositeli pozitivní účinky na jeho duševní i fyzickou kondici. Léčivé kameny Vám mohou pomoci v mnoha oblastech Vašeho života. Všechny potřebné informace najdete u každého z náramků v nabídce, případně Vám je ráda individuálně sdělím.

Nejde zde však pouze o jejich účinek, ale také o spojení s přírodou, o stylový a přirozený doplněk. Přirodní minerální a dřevěné náramky jsou nejen krásně barevné a stálé (nemusíte se bát, že se kuličky časem opotřebí, jako je tomu u syntetických materiálů), ale každý v sobě také nese svůj příběh, který Vy dále rozvíjíte tím, že náramek nosíte.

***

Změřeno na individualitu...

Máte vlastní představu, jak by měl Váš náramek vypadat a co by Vám měl přinést? V případě speciálních a individuálních přání mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím zpráv, velmi ráda s Vámi Vaše představy proberu a zhotovím náramek přímo Vám, či Vašim blízkým na míru.

***

Náramky vyrábím v čistém a hygienickém prostředí bez alergenů. 

Odesílám je zabalené ve stylovém plátěném pytlíčku, jsou proto ideální nejen pro Vaše potěšení ale i jako vkusný dárek.

 

***Děkuji za přízeň a přeji příjemné nakupování! ***

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží odesílám ČESKOU POŠTOU, formou "doporučený balíček" či "balík do ruky". Každého zákazníka informuji o odeslání a dávám k dispozici sledovací číslo zásilky. Preferuji platbu předem na účet, odesílám zpravidla druhý den po připsání platby. Poštovné se odvíjí od platného ceníku České pošty. Možnost osobního předání v Plzni po předchozí domluvě.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky se řídí všeobecnými pravidly obchodního zákoníku a pravidly serveru Fler.cz.

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky upravují vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě obchodního vztahu uzavíraného mezi prodávajícím a kupujícím prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na internetové adrese www.fler.cz/daminky, a to prostřednictvím webového rozhraní.

Objednání zboží

Objednávat zboží lze on-line přímo na internetové adrese www.fler.cz/daminky, v případě nejasností či individuálních přání prosím o kontaktování přes poštu serveru Fler.cz. Po vyjasnění daných záležitostí bude vytvořena v prodejní sekci položka dle přání kupujícího, tak, aby mohl být proveden obchod. Zboží lze objednat v rámci ČR a SR.

Cena zboží

Cena zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží jsou uvedeny vždy u konkrétního artiklu a jsou konečné. V případě objednání více položek platí kupující pouze jedno poštovné.

Platba za zboží

Platba za zboží vždy probíhá předem na účet prodávajícího, a to po potvrzení objednávky prodávajícím.

Způsob dodání

Zboží je odesíláno Českou poštou, formou "doporučený balíček" či "balík do ruky". Poštovné se odvíjí od platného ceníku České pošty. Každý zákazník je informován o odeslání a dostává k dispozici sledovací číslo zásilky. Zboží je vždy odesláno v rozmezí 1-3 dny po připsání platby na účet. Kupující je vždy neprodleně informován o připsání platby na účet prodávajícího.

Možnost vrácení zboží bez udání důvodu

Nakoupené zboží může kupující do 14-ti dnů od doručení vrátit bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené a musí být odesláno na adresu prodávajícího do 14-ti dnů od data, kdy bylo kupujícímu zboží doručeno.  Po obdržení vráceného zboží bude zaslána částka odpovídající kupní ceně na kupujícím udané číslo bankovního účtu

Záruka a reklamace

Záruční doba je 24 měsíců (nevztahuje se mj. na běžné opotřebení).

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, adresa elektronické pošty a telefonní číslo (dále společně vše jen jako "osobní údaje"). Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace obchodu.

Děkuji za Vaši pozornost při čtení těchto informací a těším se na Váš případný nákup.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
709207
21.3.2018 Využijte jarní akci :) Ke každému nákupu nad 300 Kč obdržíte jako malý dárek a poděkování minerální náramek na saténové šňůrce či náušnice s minerály dle Vašeho přání. Platné do 30.3.2018.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.