Domů Profil prodejce DaMiRS
  • Prodejce od r. 2012
  • Čistá u Horek, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 4
Aktivita: -
Registrace: 22.3.2012
Město: Čistá u Horek
Stát: ČR

DaMiRS

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Naše rodinná firma DaMiRS má na českém trhu rytého skla více než třicetiletou tradici. Svým poctivým řemeslným zpracováním, za využití tradičních sklářských technik a postupů, vytváříme výrobky typické pro lokalitu podkrkonoší a Krkonoš, které si získali uznání celé řady spokojených zákazníků.

V roce 1980, po absolvování sklářské školy v Novém Boru, jsme navázali na dlouholetou tradici podkrkonošských sklářů a započali výrobu rytého skla. Nejprve v menším rozsahu. V 80-tých letech minulého století byly možnosti podnikání značně omezeny, a tak hlavními výrobky z rukou zakladatelky firmy, paní Dagmar Plecháčové, byly povětšině nedostupné výrobky, tedy ryté klasické nápojové soupravy, stylové sklenice a poháry s nejrůznějšími motivy.

Po roce 1990 rozjíždíme podnikání na ostro založením vlastní firmy. Koncem devadesátých let firmu posiluje syn, Miloš Plecháč, který nejen absolvoval tutéž sklářskou školu, ale učil se i u téhož znamenitého rytce, Miroslava Vojtíška. Od této chvíle vystupuje naše firma pod vlastní obchodní značkou DaMiRS, tedy Dagmar a Miloš Rytí Skla. V této době převážnou část našich výrobků tvořilo žádané ryté sklo užitkové i dekorační, zdobené klasickou rytinou doplněnou o zlacené a listrované dna či ráfky.
V posledních letech pak přibyli do naší nabídky i bytové doplňky – tiffany obrazy, tiffany svítidla, tiffany svícny, mozaiky, zrcadla. 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od DaMiRS

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--