Celoročně nabízíme vyfouknutá bílá kachní vajíčka - vhodné k dekoraci, nebo na Vaše další dozdobení.
Profil uživatele
Daniela Bosá
Daniela Bosá | prodávající
Dačice
Registrace: 2.11.2011

 

Jsme dvě.
Moje máma a já.
Ona na Slovensku, já v Čechách.
A máme společného koníčka.

 

 

Dovolte, abychom Vám nabídli přízí zdobené velikonoční kraslice (slepičí, kachní, pštrosí) nebo dekorace na Advent a Vánoce (přízí zdobené skleněné vánoční koule, vločky,...).  Jde o ruční práci a proto každý kus je originál.

Nabízenou ozdobou můžete doplnit dekoraci na stole nebo v pokoji, nebo vzhledem ke svému balení, může být i milým dárkem.

 

 

 

 

 

 

Od 1. 9. 2014 jsem plátce DPH.

Způsob dopravy
Česká pošta nebo Zásilkovna ____________________________________________________________ Způsob dopravy a platby si volíte v košíku. Aktuálně jsou Vám nabízeny produkty Zásilkovny a České pošty s ohledem na hmotnost a cenu objednaného zboží. ____________________________________________________________ Zabaleno vždy tak, aby se zboží nerozbilo. Objednané zboží Vám bude zasláno maximálně do tří dnů po připsání částky na můj účet. V případě, že na zboží chvátáte, dejte mi vědět. _____________________________________________________________ Osobní odběr je možný (po domluvě) v okolí Dačic nebo Telče.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím