Domů Profil prodejce Daniely Daniela
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Praha 4 - Krč, ČR
  • 108 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (28) 100%
Nadšenci: 326
Aktivita: aktivní
Prodáno: 108
Registrace: 3.8.2011
Město: Praha 4 - Krč
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Daniely Daniela

/ Prodávající

 

 

Zdravím všechny, jmenuji se Daniela, jsem vyučená dámská krejčová, pro tuhle práci jsem se rozhodla když mi bylo 9 let a nikdy mě nepřestala bavit. Mám za sebou víc než 20 let praxe ze zakázkové výroby. Po několikaleté spolupráci s Klárou Nademlýnskou a následné spolupráci s Kateřinou Geislerovou, obě tyto zkušenosti byly velmi přínosné a rozhodly o mém dalším nasměrování a definitívním odchodu z toho čemu se říká "vysoká moda".

 Vždy jsem chtěla dělat oblečení pro ženy, ženské a sexy,miluju šaty právě proto, že dobře zvolené dokáží s ženskou postavou udělat báječné věci.

 To, co jsem se naučila u těch nejlepších bych chtěla nabídnout pro širší okruh zákaznic. Velký důraz kladu na propracované střihy a detaily, které jsou často o milimetrech, také na kvalitní zpracování jak z lícové tak z rubové strany. Všechno oblečení pro Vás navrhuji a tvořím sama. Do každého kusu vkládám kus sebe, lásku a energii , aby oblečení žilo s Vámi, nedělám velké serie, protože každý je individualita a ty správné šaty jsi svou majitelku najdou nebo ona je.Mám ráda barvy- jsou energetické a živoucí. Většina modelů je v základní velikosti 38 nebo 38-40, není problém udělat velikost na přání, jen u větších velikostí je lepší vždy model vyzkoušet a je potřeba klientku vidět, většina mých modelů je projmutá a žensky tvarovaná a to se prostě odhadem udělat nedá. Níže v profilu je uvedena velikostní tabulka s kterou pracuji,opravdu je potřeba se přeměřit. Takže pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím PTEJTE SE.Samozřejmostí je také zakázková výroba.

 KURZY ŠITÍ- další rozměr mé práce, který mě hodně baví. Učím ve skupináh po dvou lidech,tak aby byl osobní přístup a mohla jsem se dostatečně klientkám věnovat.

Proč učím šití? Protože mě to baví a protože tu velmi málo lidí má představu o tom jak vypadá dobře ušité a padnoucí oblečení. Většina žen běhá po obchodech a nakonec dojdou k závěru, že jsou asi tak nějak divně rostlé...........Pravda je ale někde jinde. DÍKY VŠEM, KDO SE KURZU ÚČASTNILY I VŠEM KDO PŘIJDOU.

Modely se fotí v atelieru, nebo venku, prosím počítejte s tím, že barvy se mohou mírně lišit, záleží nejen na světle, což při focení venku nemůžeme moc ovlivnit, ale také na nastavení Vašeho počítače. POKUD BUDETE MÍT JAKÝKOLIV DOTAZ PTEJTE SE.

Fotky pro mě fotí naprosto úžasná Lucie Hrabáková se svou asistentkou Janou Štarmanovou.

Děkuji že jste se zastavily, přeju ať se líbí, pokud se líbí tak, že budete chtít vlastnit, tak mě to moc potěší.

PROČ UPŘEDNOSTŇUJI OSOBNÍ ODBĚR:

Většina mých modelů je žensky tvarovaná a projmutá,střihy jsou povětšinou členěné a propracované, ať už je model z tkaniny či úpletu. Pokud má model správně sedět je prostě lepší ho vyzkoušet, jak se chová na konkrétní osobě. Samozřejmě je lepší pokud si na materiál sáhnete a model vidíte. Přibližně 90% klientek nezná svou správnou velikost, další roli hraje také šíře zad, kterou sami opravdu těžko změříte, dále poměr šíře zad a obvodu prsou, velkou roli hraje také tvar prsou a výška, kde máte umístěn pas, délka sedu a ještě další různé faktory. Svým klientkám se snažím nabídnout nejlepší možný servis, osobní odběr a vyzkoušení jak se budou v modelu cítit je běžný standard. Pokud jde model upravit není to problém udělat na počkání,  nebo pokud to je možné vytvořit model přímo na konkrétní klientku. Všem děkuji za pochopení.

Ještě jednou to napíšu pokud budete mít jakýkoliv dotaz PTEJTE SE.

A ZATÍM........... MĚJTE SE

                 DANIELA

TABULKA VELIKOSTÍ

VELIKOST 36 obvod hrudi 88-92 cm

                    obvod pasu 66-70 cm

                    obvod boků 88-92cm


VELIKOST 38 obvod hrudi 92-96cm

                    obvod pasu 70-74 cm

                    obvod boků 92-96 cm

 

VELIKOST 40 obvod hrudi 96-100 cm

                   obvod pasu 74-78 cm

                   obvod boků 96-100cm

 

VELIKOST42 obvod hrudi 100-104 cm

                   obvod pasu 78-82 cm

                   obvod boků 100-104 cm

                 

 

Zboží zasílám českou poštou v bublinkové obálce,pojištěné,ale pokud je to jen trochu možné upřednostňuji osobní odběr u mně na dílně,kde si vše můžete v klidu vyzkoušet. POKUD SI ZBOŽÍ VYZVEDNETE OSOBNĚ ÚPRAVY NA VÝROBKU JSOU ZDARMA

KURZY:

Zrušenou lekci  v den , kdy kurz probíhá není možné nahradit,nahradit ji lze pouze pokud je toto oznámeno minimálně 3 dny předem.

Storno poplatky:

Zrušení kurzu 14 dní před kurzem- 60%

Zrušení kurzu 7 dní před kurzem-70%

Zrušení kurzu v průběhu kurzu -100%, dá se domluvit na jiném termínu, který Vám bude více vyhovovat.

 

 

Děkuji a všem krásné dny

 

Daniela

Od Ledna 2015 také změny šatníku a poradenství............

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Daniely Daniela

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--