Profil uživatele
darebahadry
Prodávající
Býškovice
Registrace: 8.7.2013

 

Česká značka, která žije kulturou naplněnou vůní benzínu, pachem spálených pneumatik a naleštěného laku.

Ano, to znamená, že jste vstoupili do obchodu s tématicky laděným zbožím - především triček s grafickými motivy. Motivy kombinují automobilová témata a témataživotního stylu. Tohle vše nezvykle, avšak kreativně spojuje ručně malovaný design. Každé triko je vyráběno na základě vašich specifických požadavků. Po výrobě je ručně balené, takže i to dělá značku originální a dokazuje, že se na výrobě nepodílí jen stroje. Dareba se nebojí dělat to jinak. Masové výroby se nedočkáte. Individuální přístup samozřejmostí!

Tento zaběhnutý postup však pro někoho může mít jednu nevýhodu a tou je delší dodací lhůta (do 10 dnů), takže je potřeba s tím při objednání počítat. Díky tomu může Dareba nadále rozšiřovat nabídku motivů a mít k dispozici výběr z více druhů textilu.

Kromě výroby a distribuce oblečení s automobilovou tématikou Dareba nabízí zakázkovou tvorbu grafiky a výrobu dalšího sortimentu produktů. Dareba vyrábí aspolupracuje při návrzích originálních designů pro automobilové kluby, závodní týmy i organizátory rozličných akcí.

V případě bližšího zájmu mě prosím kontaktujte 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím