Domů Profil prodejce Dárek pro nevěstu
  • aktivní prodejce od r. 2020
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Praha 13, ČR
  • 19 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Aktivita: aktivní
Prodáno: 19
Registrace: 13.7.2020
Město: Praha 13
Stát: ČR

Dárek pro nevěstu

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Nakombinovaly jsme pro Vás 4 standardní Sety pro nevěstu. Součástí každého boxu je ručně ušitý a nazdobený podvazek, který bude nevěstu provázet při samotném svatebním dni. Tričko pro nevěstu a šerpa jsou zase neodmyslitelnými dary na rozlučku se svobodou, kterou na základě tradice zpravidla nevěstě organizuje její okruh kamarádek.

Protože myslíme i na družičky a přítelkyně nevěsty, v našem sortimentu máme také trička pro kamarádky a rodinu nevěsty, která si k Setu pro nevěstu můžete objednat, aby celá Vaše skupinka pěkně ladila.

Náš čtyřčlenný tým je tu proto, aby vyslechl každé Vaše přání, Pokud si náhodou z našich standardních Setů pro nevěstu nevyberete, rádi Vám do krabičky nakombinujeme šerpu, tričko a podvazek zcela podle Vašich představ. Fantazii se meze nekladou a my Vám rády vše vyrobíme na míru, abyste v boxu našly jen to, co nevěsta opravdu užije a v čem se bude cítit krásně.

Kdo je našimi klientkami? Maminky, sestry nevěsty, družičky nebo přítelkyně nevěsty uvítají balíček jako příjemný a praktický dárek pro nevěstu darovaný při rozlučce se svobodou nebo jako pozornost ke svatbě. Jsme také zvyklé, že občas si balíček kupují nevěsty samy, aby na rozlučku se svobodou vše měly pěkně nachystané a dekor, barvu a velikost podvazku si do sebemenšího detailu samy navolily. Tričko pro nevěstu se dá použít i ve svatební den, kdy o nevěstu pečuje kadeřnice a maskérka. Trička krásně vyniknou na svatebních fotkách přípravy nevěsty před vlastním obřadem. Podvazek patří mezi tradice pro nevěstu, a protože by nevěsta měla mít něco darovaného a modrého, podvazek s modrým kamínkem/mašličkou, který jí darujete, splní obě tyto podmínky.

NAŠE FILOZOFIE RADOSTI

Jsme tu především pro Vás – kamarádky a tým nevěsty, a samozřejmě i nevěsty samotné.

Dělá nám radost dělat radost a nic nás netěší víc než když se trička, podvazky a šerpy z naší dílny stávají nedílnou součástí jak rozlučky se svobodou, tak i samotného svatebního dne.

Řídíme se filozofií, že v detailu a preciznosti je síla a především krása. Z vlastní zkušenosti víme, jak těžké je sehnat vkusné a padnoucí podvazky a trička vhodných materiálů, střihů a barev. Chceme také, abyste věděly, že tento e-shop a samotné šití a výroba jednotlivých výrobků i celých Setů pro nevěstu je pro nás zejména koníčkem a radostí, kterou chceme předávat dál. Naší největší radostí jsou naše spokojené a šťastné klientky, které se u nás díky našemu nadstandardního servisu a kvalitním a vkusným produktům na míru udělaly radost „své“ nevěstě.

Také z vlastní zkušenosti víme, že pokud už vymyslíme vhodný dárek, největším problémem je pak sehnat vkusné přáníčko. Proto ke každé objednávce získáte přáníčko naší výroby zdarma.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Dárek pro nevěstu

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--