Profil uživatele
Daroën
Prodávající
Praha
Registrace: 9.2.2012

Ačkoliv obvykle vystupuji pod přezdívkou Kale, rozhodla jsem se tentokrát schovat svou tvorbu pod poněkud zvukomalebnější jméno. Jsem švadlenka, samouk, a šiju zejména na zakázku, aneb co si kdo vymyslí, nechť má. Zároveň ale šiju i pro radost, takže vyjma plnění poptávky zde snad brzy přibudou kousky s erbem fénixe.

Co šiju? Hlavně kostýmy - tuniky, historické oděvy, šaty, plánuji se ale přiučit i umění korzetářskému. Mimo to pracuji s kůží, ovšem jako student, i když ne na koleji, nemám moc místa na nástroje, takže se jedná spíš o kůži oděvní, tedy ve výsledku spíše o měšce, čapky, apod.

 

Nicméně, zde na Fleru budu zprvu fungovat jako Tvůrčí tým, aneb jako právní a obchodní zástupce své mladší sestry (<18). Vyjma mých výtvorů tu tedy můžete očekávat i tvorbu z korálků a drátků, se kterými ona čaruje, až se někdy nestíhám divit:)

Způsob dopravy
Doporučená zásilka/balík ČP Osobní převzetí
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
133900
11.4.2013 Vloženo nové zboží z přítelovy kovárny a trocha domácí tvorby:)
Za zapalovač u fotek se omlouvám, ale Fler mi předtím několik věcí stáhl prý kvůli fotce.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím