Od. 25.11 do 2.12. bude obchůdek uzavřen z důvodu prodeje v Plzni. Kdo má vyhlídnutého svého favorita, neváhejte dlouho, ne všechny kousky se vrátí zpět. :-) Děkuji za pochopení.Při nákupu nad 1500 Kč poštovné zdarma.
Profil uživatele
Dáši umělecké štětce
Prodávající
Strakonice
Registrace: 6.3.2013

Ahoj,

jsem nový výrobce kvalitních uměleckých štětců na vodové barvy - akvarelové barvy, vodovky, tuše, barvy na hedvábí, textil, sklo, porcelán, glazury, tempery, akryl a jiné, vodou ředitelné, barvy. Také jsou vhodné na olejové barvy a na decoupage. Štětce jsou naprostou novinkou ve zpracování. Krásné, barevné násadky z polymerové hmoty zaujmou na první pohled. Místo štětin je do špice dáno kachní, husí nebo papouščí peří v různých velikostech, které dobře přijmá i pouští barvu. Štětce jsou velice pružné, snadno se přizpůsobí tvaru Vaší ruky.

Novinka 1 :-) : Tvrdší štětce z peří speciálně na textilní podklady či jiné materiály (ale na hedvábí je vhodnější klasický jemný)

Novinka 2 :-) : Štětce s malovanou dřevěnou násadkou! Pro ty, kteří chtějí mít ekologičtější štětec a nevyhovuje jim pružná násadka.

Novinka 3 :-) : Dřevěná násadka přírodní či pálená, voskovaná včelím voskem.

https://www.fler.cz/zbozi/umelecky-stetec-c-1-specialni-na-textil-5927277

Štětce se vyrábí v 7velikostech, od č.0 po č.7.

Pokud máte jakékoliv speciální či netradiční přání, pokusím se vyrobit Vám štětec/štětce či další výrobky přímo na míru. :-) V případě zájmu stačí mi napsat zprávu a na všem se domluvíme.

Materiál (peří) získávám přirozeným přepeřováním ptáků (kachny, papoušci...), nebo jako druhotnou surovinu při zpracování. (Zvířata z domácího chovu, vše humánním způsobem.)

Jedinečná vlastnost těchto štětců je, že využívá přirozené vlastnosti peří, barvu štětec pouští pravidelně a dlouze.

Štětce potřebují dostatek vody. Jestli Vás zaskočilo, že je peří široké a někdy rozčepýřené, nebojte se. Hned, jak ho namočíte do vody, stane se velmi soudržné a vytvoří špičku na tenčí linku. Samozřejmě záleží na střihu peří. Na vodové techniky doporučuji delší nebo střední špici, na techniky s hutnou barvou, např. akryl, doporučuji kratší/střední špice, krátké jsou vhodně především u velikostí č. 0 a č.1. U každého štětečku proto naleznete reálnou barevnou stopu onoho štětce.

Před prvním použití doporučuji štětce dostatečně namočit do vody. Ale ovšem, vyzkoušení vlastní rukou je nepopsatelné.:-)

Údržba: Po malování štětce propláchnout vodou, ideálně teplou vodou. Pokud barva nepouští, použijte mýdlo nebo propláchněte v mýdlové vodě, mýdlem štětec umyjete dobře.

Štětce budou skvělým dárkem nejenom pro Vás, ale také pro Vaše blízké.

Kdo se štětci začne malovat, už nebude chtít jiné.:-) Moje oblíbená velikost štětce je štětec č.2 a č.6, ale samozřejmě když potřebuji, sáhnu po kterékoliv jiné velikosti. Na drobné dataily používám štětce č.0 a č.1. Silnější štětce mohou být zas naprosto univerzální a uděláte s nima snadno linku i plochu, musíte však koukat na střih špice, ne všechny jsou takto dělané. Je na Vás, který bude vyhovovat právě Vám.{#emotions_dlg.naruc}

Každý štěteček je originál! Bude Vám dělat jedinečnou radost :-)

Štětce z kategorie "Sady štětců" posílám takto balené, cena obalu je zdarma. Po domluvě mohu zabalit i ostatní, Vámi objednané, jednotlivé štětce.

Nejsem plátce dph. Fakturu vystavuji elektronicky, pokud jí budete chtít poslat vytištěnou, napiště mi to prosím do zpráv a fakturu Vám pošlu se zbožím.

Sady štětců

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučené psaní - 60 Kč. Zabaleno podle potřeby, zasíláno v obálce s bublinkovou fólií. Po domluvě možné osobní předání ve Strakonicích nebo v Písku. Nyní nově posílám i na Slovensko - cena poštovného 120 Kč.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
764879
18.11.2018 Od. 25.11 do 2.12. bude obchudek uzavřen z dovodu prodeje v Plzni. Kdo má vyhlídnutého svého favorita, neváhejte dlouho, ne všechny štětečky se vrátí zpět. :-)
Děkuji za pochopení.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.