Domů Profil prodejce Dáši umělecké štětce
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Strakonice, ČR
  • 789 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (206) 100%
Nadšenci: 1605
Aktivita: aktivní
Prodáno: 789
Registrace: 6.3.2013
Město: Strakonice
Stát: ČR
Důležitá informace: Objednávky nad 1500 Kč poštové zdarma.

Dáši umělecké štětce

/ Prodávající

 

Ahoj,

jsem nový výrobce kvalitních uměleckých štětců na vodové barvy - akvarelové barvy, vodovky, tuše, barvy na hedvábí, textil, sklo, porcelán, glazury, tempery, akryl a jiné, vodou ředitelné, barvy. Také jsou vhodné na olejové barvy a na decoupage. Štětce jsou naprostou novinkou ve zpracování. Krásné, barevné násadky z polymerové hmoty zaujmou na první pohled. Místo štětin je do špice dáno kachní, husí nebo papouščí peří v různých velikostech, které dobře přijmá i pouští barvu. Štětce jsou velice pružné, snadno se přizpůsobí tvaru Vaší ruky.

Novinka 1 :-) : Tvrdší štětce z peří speciálně na textilní podklady či jiné materiály (ale na hedvábí je vhodnější klasický jemný)

Novinka 2 :-) : Štětce s malovanou dřevěnou násadkou! Pro ty, kteří chtějí mít ekologičtější štětec a nevyhovuje jim pružná násadka.

Novinka 3 :-) : Dřevěná násadka přírodní či pálená, voskovaná včelím voskem.

https://www.fler.cz/zbozi/umelecky-stetec-c-1-specialni-na-textil-5927277

Štětce se vyrábí v 7velikostech, od č.0 po č.7.

Pokud máte jakékoliv speciální či netradiční přání, pokusím se vyrobit Vám štětec/štětce či další výrobky přímo na míru. :-) V případě zájmu stačí mi napsat zprávu a na všem se domluvíme.

Materiál (peří) získávám přirozeným přepeřováním ptáků (kachny, papoušci...), nebo jako druhotnou surovinu při zpracování. (Zvířata z domácího chovu, vše humánním způsobem.)

Jedinečná vlastnost těchto štětců je, že využívá přirozené vlastnosti peří, barvu štětec pouští pravidelně a dlouze.

Štětce potřebují dostatek vody. Jestli Vás zaskočilo, že je peří široké a někdy rozčepýřené, nebojte se. Hned, jak ho namočíte do vody, stane se velmi soudržné a vytvoří špičku na tenčí linku. Samozřejmě záleží na střihu peří. Na vodové techniky doporučuji delší nebo střední špici, na techniky s hutnou barvou, např. akryl, doporučuji kratší/střední špice, krátké jsou vhodně především u velikostí č. 0 a č.1. U každého štětečku proto naleznete reálnou barevnou stopu onoho štětce.

Před prvním použití doporučuji štětce dostatečně namočit do vody. Ale ovšem, vyzkoušení vlastní rukou je nepopsatelné.:-)

Údržba: Po malování štětce propláchnout vodou, ideálně teplou vodou. Pokud barva nepouští, použijte mýdlo nebo propláchněte v mýdlové vodě, mýdlem štětec umyjete dobře.

Štětce budou skvělým dárkem nejenom pro Vás, ale také pro Vaše blízké.

Kdo se štětci začne malovat, už nebude chtít jiné.:-) Moje oblíbená velikost štětce je štětec č.2 a č.6, ale samozřejmě když potřebuji, sáhnu po kterékoliv jiné velikosti. Na drobné dataily používám štětce č.0 a č.1. Silnější štětce mohou být zas naprosto univerzální a uděláte s nima snadno linku i plochu, musíte však koukat na střih špice, ne všechny jsou takto dělané. Je na Vás, který bude vyhovovat právě Vám.{#emotions_dlg.naruc}

Každý štěteček je originál! Bude Vám dělat jedinečnou radost :-)

Štětce z kategorie "Sady štětců" posílám takto balené, cena obalu je zdarma. Po domluvě mohu zabalit i ostatní, Vámi objednané, jednotlivé štětce.

Nejsem plátce dph. Fakturu vystavuji elektronicky, pokud jí budete chtít poslat vytištěnou, napiště mi to prosím do zpráv a fakturu Vám pošlu se zbožím.

Sady štětců

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučené psaní - 60 Kč. Zabaleno podle potřeby, zasíláno v obálce s bublinkovou fólií. Po domluvě možné osobní předání ve Strakonicích nebo v Písku. Nyní nově posílám i na Slovensko - cena poštovného 120 Kč.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Dáši umělecké štětce

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--