Domů Profil prodejce Daviart
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Říčany, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 5
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 16.5.2011
Město: Říčany
Stát: ČR

Daviart

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.
Ale pak není normální žádný umělec, neboť kdyby byl, nebyl by umělcem. Normální lidé netvoří umělecká díla. Jedí, spí, vykonávají rutinované práce a umírají.

John Steinbeck

Umění mě oslovuje v jakémkoliv slova smyslu, ať je to socha, obraz, hudba nebo jiný projev myšlenky. Především tvořím pro sebe. Míchání barev nebo zařízlé dláto v měkkém dřevě ve mně uvolňuje kladné emoce a uklidňuje mě. „Umění“ mi pomáhá projevit se a sdělit můj názor nebo myšlenku. A pokud se vyjádření mé myšlenky bude líbit i Vám, rozhodně mě to potěší.

 

Mojí specializací je restaurování nástěný maleb, sgrafita a dřevořezby, ale mou zálibou je olejomalba a nástěnná malba. Velmi rád experimentuji i s dalšími technikami.

Když mlčí múzy, hovoří manželky umělců.

Michal Turovskij

Vždy jsem tvořil sám pro sebe a občas na přání některého z kamarádů. Nikdy jsem svá díla nechtěl prodávat, vždy jsem se těžce loučil s každým z nich. Ale poté mi došlo, že mě těší, když vím, že u někoho doma visí mé dílo.Těší jej, doplňuje jeho soukromí a doprovází v jeho všední i nevšední den.

 

Některá z děl na přání:

Způsob dopravy
Všechna díla jsou balena tak, aby nedošlo k poškození barevné vrstvy nebo protržení a to tvrdým kartonem. Malá díla zasílám ve vypolstrované obálce. Všechna díla zasílám pojištěná na obdobnou hodnotu díla. Do hodnoty 500,- zasílám zboží jako doporučené psaní. Při přebírání zásilky doporučuji zkontrolovat stav díla!
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Daviart

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--