Profil uživatele
daVinci
Prodávající
Ostrava
Registrace: 27.8.2009

Dobrý den!

Jsem ráda, že jste zavítali do mého profilu. Tak abych se představila: jmenuji se Pavla Šmidková a jsem vášnivá fotografická amatérka. Fotografování se věnuji od roku 1999 a vystudovala jsem konzervatoř v Ostravě se zaměřením na uměleckou fotografii. Mým miláčkem je především černobílá fotografie, ve které nacházím širokou škálu emocí. To je také můj způsob focení - více než na techniku se soustředím na to, aby fotografie na člověka nějak zapůsobila - ať už vesele nebo smutně, nostalgicky nebo euforicky. Pokud ze snímku necítím energii, jde rovnou do šuplíku.

Původně jsem fotografovala na kinofilm a střední formát, ale vzhledem k časové náročnosti začínám přecházet na digitální formu. Přeci jen se dvěma malými dětmi si nemůžu dovolit trávit půl dne ve fotokomoře (i když ta potemnělá vyvolávací romantika mi velmi chybí). Přesto v mé nabídce můžete ve valné většině najít právě negativy přeskenované do digitální podoby.

Ráda se se svými snímky podělím i s vámi. Nabízím široké spektrum možností využití mých fotografií - přes nejběžnější digitální tisk na fotopapír v profesionálním labu, tisk na plátno (dnes velmi oblíbené foto ala obraz) až po staromilské klasicky vyvolané fotografie. Jak je libo vašemu gustu a potřebám. Ráda vám i poradím, pokud byste nevěděli, jaký způsob výstupu fotografie zvolit.

A i když si z mé nabídky nevyberete, budu ráda, když se fotografiemi třeba jen pokocháte a zlepšíte si tak náladu. Dle mého názoru má fotografie dělat lidem radost a ne ležet v šuplíku.

Tak vám přeji krásné světlo nejen pro fotografii ale i pro duši Usmívající se

Pavla Šmidková

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.