Profil uživatele
daVinci
Pavla Šmidková | prodávající
Ostrava - Petřkovice
Registrace: 27.8.2009

Dobrý den,

vítejte ve světě fotografie a dovolte, abych se krátce představila: jmenuji se Pavla Šmidková a kouzlu fotografie jsem propadla na sklonku století, kdy jsem se rozhodla nastoupit dráhu studenta umělecké fotografie na konzervatoři v Ostravě. Oslovila mě především černobílá fotografie, ve které nacházím širokou škálu emocí právě díky absenci barvy. Skrze fotografii můžeme vyjádřit své myšlenky, nálady a naopak prohlížením si emoce naladit. To je alfa a omega mé tvorby - každou fotografii testuji na lidech, kteří se kolem mě nachází. Pokud na ně zapůsobí, pustím ji dál. Když zjistím, že je jen technicky pěkná, ale nevyvolá žádnou reakci, jde do šuplíku.

Ještě donedávna jsem fotografovala klasickou metodou na kinofilm a střední formát, nyní jsem přešla k digitální fotografii. V mé nabídce proto můžete nalézt oboje.

Podívejte se dobře na stěny kolem vás a zvažte, zda by si nezasloužily menší obměnu. Někdy stačí dobře zvolená fotografie, která do vaší mysli vnese čerstvé emoce a váš život nabere nový vítr do plachet.

Přeji vám mnoho úspěšných fotografických výprav do vaší duše!

Pavla Šmidková

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím