Profil uživatele
dayen
Prodávající
Jilemnice
Registrace: 23.8.2010

Vítejte u dayen!

 

Kdo je dayen?

Studentka farmacie prokrastinující ve světě drobných korálků, občas také  látek a  nití,  stužek, drátků,  ústřižků papírů, fotek a všeho, co lze jakkoli přetvořit. Často schovává svá nepříliš záživná skripta pod nánosy třpytivých korálků. Miluje barevný svět, útulné kavárny a korálkárny, mondeluzky, vůni dřeva, ruce zamazané od hlíny či od úhle, zelený inkoust, akvarel a barvy všeho druhu. Má ráda šperkařské kleště, lepidla a svoji tavící pistoli.

Miluje hudbu, své usměvavé přátele,  Amelii z Montmartru, vůně vzpomínek, jasmínový čaj  a bylinky, které si sbírá po stráních. Ráda sbírá také ovoce a když už má plné břicho, zavařuje marmelády. A vůbec moc ráda vaří  a peče všelijaké dobroty.

Má ráda, když jsou věci logické a  praktické, zároveň jedinečné a osobité. Má ráda, když její naušnice a  ozdůbky chodí po světě a  dělají novým majitelkám radost. Ráda také kreslí, tančí, plave, chodí do hor,  jezdí na výlety, poznává nová místa, nové lidi a krajiny. Stejnětak má ráda svoji zemi, místa která tak dobře zná a  přeci ji nikdy nepřestanou  fascinovat. Má ráda ta místa spojená se vzpomínkami. Má ráda zkrátka život, zkraťme to...

Co jí chybí je její starý šicí stroj, řezbářská dláta  a vůně dílen, chybí ji běhání v trávě naboso, koupání v potoce a usínání u ohně. A úplně ze všeho nejvíc ji chybí čas! Proto to tu má jak u vyžraného krámu..

Nemá ráda sobeckost, přetvářku a  lidskou hloupost. Nemá ráda, když si lidé ubližují. Nemá ráda, když jí někdo lže, nebo když jí dojdou oblíbené korálky.

Kde se objeví, zůstavají po ní ozdobené uši, zakutálené korálky a ústřižky vlasce.

 

Navštivte také obchůdek mé kamarádky Lucette !{#emotions_dlg.rose2}

 

Ráda vyhovím Vaším přáním, s jakýmkoli dotazem se na mě neváhejte obrátit!

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
194629
28.10.2013 Nově si u dayen můžete zkoupit všecky typy náušnic též pro alergiky - s háčky i puzetami z chirurgické oceli! :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím