Domů Profil prodejce DDesign-šperky
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Pardubice, ČR
  • 114 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (63) 100%
Nadšenci: 718
Aktivita: aktivní
Prodáno: 114
Registrace: 3.12.2010
Město: Pardubice
Stát: ČR

DDesign-šperky

/ Prodávající
Novinky
418860
27.8.2015 Nový růženec

Krásný den,

jmenuji se Daniela a učarovaly mě krásné barvy českých korálků. Ráda pracuji s výraznými kombinacemi, ale i s něžnými odstíny.

Používám komponenty z běžného kovu v barvě stříbra, mědi, zlata apod. Po domluvě lze vyměnit za afroháček z chirurgické oceli.

             

Ráda vytvořím šperk dle Vašeho přání - jiná barevná kombinace či úprava.........stačí napsat a určitě se domluvíme :-)    

Těším se na vás,

Daniela

ÚDRŽBA A OŠETŘENÍ BIŽUTERIE

•  Chraňte bižuterii před kontaktem s tvrdými předměty.
•  Životnost bižuterie prodloužíte, když ji budete uchovávat v krabičce nebo sáčku, nejlépe odděleně   od ostatních.
•  U některých osob s velmi agresivním potem, u osob nemocných nebo osob, které používají určité léky, může dojít k narušení a změně vzhledu povrchu kovových dílů.
•  Sundávejte bižuterii  při činnostech, kdy přichází do styku s vodou, aby nedošlo k poškození jednotlivých dílů ( před koupáním, sprchováním, mytím nádobí a podobnými činnostmi).
•  Sundávejte bižuterii při sportování nebo fyzické námaze, před spaním apod. Zabráníte tím mechanickému či povrchovému poškození výrobku.
•  Vyvarujte se kontaktu s chemickými prostředky. Působením některých parfémů, krémů, mořské vody, chlóru a jiných chemikálií může dojít k poškození povrchové úpravy.
•  Nepoužívejte bižuterii v prostředí s výskytem síry a jódu ( například - lázně)
•  Bižuterii pravidelně čistěte. K jejímu čištění používejte jemnou čistící tkaninu, tekuté roztoky nebo krémy určené pro čištění. (nepoužívejte citrónovou šťávu, agresivní chemikálie apod.)


Za zpracování banneru a avataru děkuji a doporučuji:

1. Úvodní ustanovení

1.1 Zde uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce DDesign-šperky. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Potvrzení objednávky provede prodávající, nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.2 Při požadavku změny charakteru (barva, velikost, počet a pod.) objednaného zboží v doplňkové zprávě objednávky, nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled a může v takovém případě objednávku odmítnout. Změnu na charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.


2.3 Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím.

2.4 O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží

3.1 Kupující může do 14 dnů od doručení zboží v souladu s Občanským zákoníkem bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit.

3.2 Zboží musí být vráceno nepoškozené a bez zjevných vad způsobených užíváním a to ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě.

3.3 Kupující musí před vrácením o tomto kroku informovat prodávajícího.

3.4 Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu.

3.5 Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud dodá kazové zboží, tak má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud dodá kazové zboží, tak má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2 Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3 Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura s možností vytisknutí, která zároveň slouží jako záruční list.

4.4 Záruka se nevztahuje na zboží , které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1 Zboží je odesíláno Českou poštou. Převážně jako doporučený dopis / balík.

5.2 Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1 Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Způsob dopravy
Balíčky posílám Českou poštou doporučeným a pojištěným balíčkem v bublinkové obálce.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od DDesign-šperky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--