Profil uživatele
A.De.La.
Prodávající
Praha 2
Registrace: 8.7.2010

Vítám Vás u Nás v hrabáčí dílně!

Jmenuji se Adéla Šímová a jsem studentka z Prahy. Když se zrovna nehrabu v anglických slovesech či syntaxi, ráda dělám něco rukama. Baví mne si hrát s drátem i jinými materiály a snažím se o své vlastní nápady a jednoduché, osobité pojetí. Nedělám žádný kus přesně stejný dvakrát, přinejmenším obměním barvy (ne však více jak 3x) nebo některé prvky, aby každý kus byl jedinečný a nestal se tuctovým :-)

Zatím jsem "tvořila" jen pro sebe a přátele, ale rozhodla jsem se zkusit štěstí a zda se nechytím i mezi jinými (a často úžasnými) tvořivými tvory a jejich výtvory, když už se blíží chvíle, kdy nebudu mít kam to všechno dát. A tak jsem se dostala k vytvoření svého druhého profilu- jinak mne najdete jako nakupující rappakiwi

Doufám, že se Vám co dělám líbí a třeba to někomu přinese radost.

Pokud se Vám něco líbí (nebo nelíbí), nebojte se mne kontaktovat a společně s tím něco jistě uděláme :-)

Také bych veřejně ráda poděkovala slečnám modelkám a svým dvěma psům, že byli ochotny a ochotni snášet focení i přes vedra a jinou nepohodu. DÍKY!  :-)

Způsob dopravy
Vámi vybraný výrobek nejpre připevním na kartonovou podložku, poté pečlivě zabalím do bublinek a posílám poštou doporučeně s označením, že se jedná o křehké zboží :-) Pokud jste z Prahy či jejího blízkého okolí a navštěvujete ji, není pro mne problém se s Vámi dohodnout a zboží předat osobně, čímž pro Vás odpadne nutnost platit poštovné a balné:-)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím