Domů Profil prodejce Deabelle
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Jablonec nad Nisou, ČR
  • 106 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (14) 100%
Nadšenci: 74
Aktivita: aktivní
Prodáno: 106
Registrace: 3.12.2012
Město: Jablonec nad Nisou
Stát: ČR

Deabelle

/ Prodávající
Novinky
1036358
1.12.2022 Krásný večer všem. Do vánoc zbývají poslední tři týdny a to je nejvyšší čas objedat ručné vyráběné originální dárky. V nabídce letos betlém, zvonečky, kostelík, posel světla a mnoho dalších vzorů.

Vítáme Vás u DeaBelle!

Tento obchod vznikl proto, že si myslím, že krásné tradiční věci, které si pamatujeme z dětství, by neměly upadnout v zapomnění. V nabídce najdete ručně vyráběné vánoční ozdoby od těch luxusních po jednoduché. Všechny jsou vyrobené z kvalitních českých komponentů. Používám zásadně kvalitní české skleněné voskované perle a rokail, vyráběné v Jablonci nad Nisou - městě s mnohaletou bižuterní tradicí.

Nově nabízím také "recyklované" staré knihy, do požadovaných tvarů upravené pouze pomocí skládání jednotlivých listů. Více v sekci Skládané knihy.

Všechny nabízené výrobky jsou vyrobeny ručně, v nekuřáckém prostředí, bez přítomnosti domácích mazlíčků.

UPOZORNĚNÍ:

Všechny ozdoby jsou ze skleněných komponentů a jsou velmi křehké. Zacházejte s nimi prosím opatrně. Skládané knihy nenechávejte ve vlhkém prostředí a z důvodu zachování tvaru udržujte svázané stužkou.

 

Velice děkuji za návštěvu a přeji příjemné nakupování.

 

Způsob dopravy
Po obdržení Vaší platby na účet zasílám kvalitně zabalené zboží dle jeho charakteru a velikosti v bublinkové obálce nebo jako balíček prostřednictvím České pošty nebo Zásilkovny. Při objednávce dvou a více kusů platíte poštovné jen jednou.

Mám ráda krásné a tradiční věci. A také staré knihy. Příběhy, které kdysi přinášely napětí i poučení, dnes už bohužel nikoho nezajímají, a tak knihy, které se předávaly jako poklad po generace, nacházíme dnes odložené na půdách nebo přinejlepším v antikvariátech. Ale protože si myslím, že žádná kniha si nezaslouží skončit na skládce, snažím se vdechnout nový život starým vyřazeným knihám, které by už v dnešní době pravděpodobně nikdo nečetl. Chci jim tak dát šanci najít nový domov tím, že dostávají novou tvář pomocí techniky, která využívá precizní skládání stran knih tak, aby vytvořily požadovaný vzor, přičemž v knize ale žádné části nechybí. Stránky nejsou vytrhané ani řezané a v případě rozložení je kniha znovu čitelná.

Používám většinou lehce poškozené nebo opotřebené knihy z antikvariátu, pozůstalostí nebo knihy vyřazené z knihoven, které by patrně skončily ve spalovně. Věřím ale, že tyto knihy zachráněné před sešrotováním, mohou najít nový domov nejen v poličkách milovníků knih.

 

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty doporučeně nebo pomocí Zásilkovny
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Deabelle

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--