Domů Profil prodejce Dekorace u Silvie
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Most, ČR
  • 3673 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (166) 100%
Nadšenci: 304
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3673
Registrace: 19.9.2018
Město: Most
Stát: ČR
Důležitá informace: V kategorii SLEVA - VÁNOCE 2023 najdete pár zlevněných věciček. Přijďte se podívat :-).

Dekorace u Silvie

/ Prodávající
Novinky
1074449
29.9.2023 Krásné ráno, dnes jsem vložila pár nových kousků: https://www.fler.cz/shop/.... Všem přeji krásný den :-)

Vítám Vás ve svém vysněném světě. 

 

Bylo to mé přání, můj sen. Mít svůj obchůdek s háčkovanými, pletenými a šitými věcičkami a s láskou tvořit pro radost svou, i pro tu Vaši. 

Byl to můj sen, mé přání a dnes jsem šťastná, že se můj sen naplnil. Díky Vám, kteří se rádi vracíte do mého obchůdku a díky mým blízkým, kteří mě v mém tvoření plně podporují. 

Já sama jsem důkazem, že sny a přání se plní. Proto přeji i Vám, ať se splní Vaše nejtajnější přání a ať Vás krásné sny životem provází. 

 

 Každý náš výrobek je tvořen s obrovskou láskou a péčí, každý výrobek je vlastnoručně vyrobený z vysoce kvalitních českých přízí.

Elegantní lapače snů, se hodí do každého moderního interiéru, jsou vhodné jako dárek pro každou příležitost. K narozeninám, k svátku, k vánocům, nebo jen tak z přátelství. 

Minilapače můžete zavěsit nad postýlku, nebo na dětský kočárek k ochraně Vašeho děťátka, nebo připevnit na kabelku či do auta jako moderní ochranný doplněk. 

V tomto roce pro Vás připravuji spoustu nových lapačů zlých snů v mnoha barvách a velikostech. Už se moc těším, až je sem začnu vkládat. Pokud v mé nabídce nenajdete lapač zlých snů podle Vašeho přání, neváhejte mne kontaktovat, velmi ráda vám vytvořím lapač podle Vašich požadavků na zakázku.

V mé nabídce najdete háčkované meditační mandaly nejen k zavěšení, ale i jako kuchyňské prostírání a koberce a mnoho dalšího. Novinek bude mnoho. 

Plánů a nápadů a inspirace mám mnoho a těším se, že se budou mé výrobky líbit a že se budete do mého obchůdku rádi vracet. 

Tak pojďte, prohlížejte, vybírejte a nakupujte, moc se na Vás těším. V případě dotazu na zboží, barvu, materiál, velikost nebo délku mě kontaktujte, velmi ráda Vám vyjdu vstříc. 

S pozdravem Silvie

 

Otevřeli jsme nový obchůdek na Fleru pro všechny lidičky, kteří rádi tvoří. Postupně tam budu vkládat materiál potřebný k výrobě šperků, lapačů zlých snů, látky, drobnou galanterii a cokoli po čem bude poptávka. Pojďte se podívat:

Zboží od Materiál u Silvie (fler.cz)

Při současném nákupu z obou obchůdků mne kontaktujte, zaplatíte pouze jedno poštovné.  

Nejsem plátce DPH

Pro zákazníky ze Slovenska mám zřízen účet u Fio banky.

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Dekorace u Silvie

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--