Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Dence
Prodávající
Mistřice
Registrace: 2.1.2011

Dobrý den,
vítám Vás na stránkách oděvní tvorby.Navrhuji a vytvářím převážně dámskou módu.Už v dětství jsem si kreslila návrhy šatů.Tak jsem se rozhodla pro krejčovské řemeslo.Po vyučení jsem se vrhla na podnikání a šila na zakázku společenské a svatební oděvy.Mám spousty návrhů,které bych chtěla realizovat.Dávám přednost kvalitním materiálům.Ráda pracuji s hedvábím.
Oblíbila jsem si tento materiál pro jeho vysokou kvalitu a jemnost.Již delší čas plánuji vytvářet tuto trochu jinou formu odívání z ručně malovaného hedvábí.Postupně zde najdete originální modely z pravého hedvábí a věřím,že Vás zaujmou stejně jako mne.Hedvábí má příznivé účinky na pokožku.  Také reguluje teplotu těla.V zimě hřeje a v létě chladí.Takže splní funkčnost oblékání a ještě něco navíc.Moderně řečeno,je multifunkční. Dále rozšiřuji nabídku o ručně vyráběné šperky,kabelky,bytové doplnky,obrazy a originální dekorace s praktickým použitím.                                                       
Přeji Vám pohodu a příjemně strávený čas při prohlížení  nabídky a spokojený nákup.

 

TOPlist

Obchodní podmínky

Poučení o právu na odstoupení od smlouvy

1. Právo odstoupit od smlouvy

1. 1 Do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu.

1.2 Máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne následujícího po dni (kdy Vy nebo Vámi určená třetí osoba (jiná než dopravce) převezmete zboží)

1.3 Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte o svém odstoupení od této smlouvy informovat prodejce Dence formou jednostranného právního jednání (například dopisem zaslaným prostřednictvím provozovatele poštovních služeb, faxem nebo e-mailem). Můžete použít přiložený vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, není to však Vaší povinností.

1.4 Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

2. Důsledky odstoupení od smlouvy

2.1 Pokud odstoupíte od této smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od smlouvy, všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání námi nabízený). Pro vrácení plateb použijeme stejný platební prostředek, který jste použil(a) pro provedení počáteční transakce, pokud jste výslovně neurčil(a) jinak. V žádném případě Vám tím nevzniknou další náklady.

Platbu vrátíme až po obdržení vráceného zboží nebo prokážete-li, že jste zboží odeslal(a) zpět, podle toho, co nastane dříve.

2.2 Převzetí zboží
Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od této smlouvy, zašlete zpět nebo je předejte na adrese prodejce Dence. Lhůta se považuje za zachovanou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.

Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy

(vyplňte tento formulář a pošlete jej zpět pouze v případě, že chcete odstoupit od smlouvy)

Oznámení o odstoupení od smlouvy

– Adresát Dence
- Oznamuji/oznamujeme (*), že tímto odstupuji/odstupujeme (*) od smlouvy o nákupu tohoto zboží (*)/o poskytnutí těchto služeb (*)
- Datum objednání (*)/datum obdržení (*)
- Jméno a příjmení spotřebitele/spotřebitelů
- Adresa spotřebitele/spotřebitelů
- Podpis spotřebitele/spotřebitelů (pouze pokud je tento formulář zasílán v listinné podobě)
- Datum
(*) Nehodící se škrtněte nebo údaje doplňte.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
336252
7.12.2014 "Skladník"-dekorace solnička a pepřenka
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím