Profil uživatele
depingo
Prodávající
Brno
Registrace: 28.3.2010

Vítejte!

Malý rodinný DEPINGO team - Paulína, Honza a paní Zdeňka:) je tady jen a jen pro vás! Jsme hraví a veselí a takové jsou i naše nálepky! (...a taky bodýčka a trička, koukněte:) https://www.fler.cz/t-pingo

Paulína kreslí, vymýšlí, má hlavu plnou nápadů, dělá blbiny a věčně nestíhá... Honza vyrábí, plotruje, vytrhává, kompletuje, balí, odesílá, zajišťuje, organizuje a řídí. A konečně paní Zdeňka, po nocích vyřizuje vaše objednávky a e-maily, vždy připravena na vaše dotazy a přání. 

Naší specialitkou jsou vyřezávané etikety na lahve. Každou jednu osobně a s láskou pro vás vypiple mistr Honza - má jich za sebou již několik desítek tisíc a pořád ho to baví, takže je to opravdu profík:) Vypadají třeba takhle:

...nebo takhle:

Občas děláme i nálepky na míru, kontaktujte nás a uvidíme, co vymyslíme:

Nálepky vyřezáváme z vinylových fólií, takže oproti tištěným nálepkám barvy jen tak nevyblednou a navíc nemají žádné bílé nebo průhledné okraje.

Každou nálepku vyřezáváme na míru po objednání. Můžete si tak zvolit nejen barvu, velikost, ale i typ fólie ze které má být vyřezána: z fólie na stěny nebo z fólie do exteriéru.

Fóĺie na stěny můžete použít i všude tam, kde nálepku budete chtít po několika letech slepit bez toho aniž by poškodila podklad. Vybírat lze ze široké palety barev. Navíc si můžete určit jestli má být matná nebo lesklá.

Nálepky do exteriéru jsou vhodné především na auto, kde vydrží až 7 let (když si představíte co vaše auto musí zažívat v zimě a pak v létě, tak je to opravdu hodně).

Způsob dopravy
Dodáváme do ČR i SR. Česká pošta - doporučený balík; Slovenská pošta - doporučený balík 2. třídy. Možnost osobního odběru v Brně (po domluvě).
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.