Domů Profil prodejce Desina Design
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Kostelec nad Černými lesy, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 32
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 14.1.2012
Město: Kostelec nad Černými lesy
Stát: ČR

Desina Design

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Desina Design - malá rodinná firma se zabývá výrobou a prodejem kuchyňských a dalších interiérových doplňků. Všechny produkty vznikají v ateliéru Denisy Bartošové, s jejíž prací designérky a dekor stylistky se můžete takřka sedm let pravidelně setkávat na stránkách časopisů Gurmet, Apetit,  Marianne bydlení, Marianne nebo Praktická žena. Pro tyto časopisy vymýšlí a vytváří zajímavé bytové a kuchyňské doplňky.

Spolu s manželem Davidem, který má starosti vše kolem technických a produkčních záležitostí, zejména grafiky, propagace a komunikace s dodavateli a klienty tvoří kreativní tým pod značkou Desina Design.

Jak to vše začalo? Denisa při své práci často marně hledala textilní doplňky a dekorace podle svých představ. Proto si je začala sama navrhovat a vyrábět. Tyto výrobky se líbily nejen jí samotné, rodině či nejbližším, ale i dalším lidem. Setkávala se neustále s dotazy, kde se podobné věci dají sehnat, zda by nevyrobila podobný nebo ideálně stejný kousek. To byl jen krůček ke splnění Denisina snu a tak se rozhodla nabízet své věci ostatním. A protože ráda vaří, zaměřila svou pozornost na výrobky týkající se jídla a kuchyně.

Všechny výrobky sama navrhuje, vymýšlí detaily, hledá výrobce zajímavých látek a dalších materiálů, přičemž preferuje české firmy. Tím ale práce nekončí, protože hotové výrobky sama dekoruje (zdobí je tiskem, výšivkou, ruční malbou), navrhuje a stará se o originální balení. Máte tak jistotu, že dostáváte originál, který často nikdo jiný nemá. A to vše i s ohledem na roční období a významné svátky jako jsou Velikonoce nebo Vánoce, vždy navrhuje nové a nové věci. Takže ani ti, kteří už nějaký výrobek Desina Design vlastní, se nemusí bát, že by na příští Vánoce nenašli novinky a nebylo by z čeho vybírat.

Denisa Bartošová u svých výrobků klade velký důraz na originalitu a kvalitu a dodává: „Naše zboží je vyráběno v malých sériích, s výrobci polotovarů a dodavateli vyvíjíme produkty na základě  našich vlastních návrhů, čímž zákazníkům nabízíme opravdu jedinečné zboží.“

Nejžádanějším sortimentem Desiny jsou kuchyňské zástěry, jež jsou vyráběné v minisériích, v odpovídajícím vzhledu najdete k zástěrám i jiný textil do kuchyně – prostírání, ubrusy, chňapky apod.  nechybí ani dětské zástěry a praktický pánský model.

Zástěry ovšem nejsou tím jediným, co Desina Design nabízí, najdete toho u nás mnohem víc. Těšíme se na vaši návštěvu : )

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Desina Design

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--