Profil uživatele
dewberry
Prodávající
Želízy
Registrace: 16.5.2011

Vítejte v mém obchůdku na okraji kokořínska, v malilinkaté vesnici Sitné, v naší památkově chráněné ruiničce. Máme spoustu vítaných - legálních obyvatel (kočky, pes, ovečky, bratr se ženou - občas, sousedi - často) a nějaké "méně" vítané - hůře ochočitelné (myši, plši ...); a skoro "nevítané" (červotoč, tesařík a mrzouti).

naše ruiničkaokýnko po opravě

V obchůdku naleznete výrobky převážně šité a háčkované. Pro děti jsou tu myšáci, kteří mají různorodé oblečení dle svých koníčků. Háčkované šály, rukavice a dekorace. Taštičky do kabelky, které jsou vyráběné ze zbytků látek z interiérového studia a ze starých vzorníků. Ze stejných materiálů jsou i čičíci - přívěsky na klíče. Líbí se mi proces kdy ze zbytků, které se normálně vyhazují ještě něco vzniká. Tak snad se tu něco bude líbit i Vám a vyberete si.

Postupně přibudou další témata, nechte se překvapit ... ;-)

Ráda pro Vás vyrobím cokoli na zakázku. V současné době si můžete vyzvednout zboží, po dohodě, při výletě na Kokořín nebo v Praze.

Neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou.

Pro nakupující ze Slovenska je účet ve FIO bance.

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím