Domů Profil prodejce dexi
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Židlochovice, ČR
  • 5298 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (436) 100%
Nadšenci: 528
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5298
Registrace: 25.5.2009
Město: Židlochovice
Stát: ČR

dexi

/ Prodávající
Novinky
906209
13.10.2020 Krásný den. Mnoho ks zboží jsem přesunula do kategorie - Doprodej za 25,-. Najdete tam i přání na Vánoce.

Jsi mým dechem, myšlenkou, vědomím i nevědomou intuicí, mou láskou, smyslem života, jeho naplněním. Ty jsi mě probudil pro lásku a život. S tebou prožívám něco, co je zcela mimo rámec chápání a popsatelnosti. Slibuji, že ti zachovám lásku, úctu a věrnost, že tě nikdy neopustím a že s tebou ponesu všechno dobré i zlé až do smrti.

 

♥ Milé nevěsty,

s láskou a největší péčí vytvořím pro Váš důležitý den svatební oznámení, cedulky, visačky a vše co budete potřebovat.

imageimageimage

Vítám všechny v mém světě.

Fler je už dlouho moje velká láska. Momentálně jsme spolu s manželem malým střípkem v mozaice Fleru. Staráme se o Vás.

Pokud Vás zajíma více informací o mně, najdete je ZDE v rozhovoru pro Fler.

Jsem absolventkou střední uměleckoprůmyslové školy v atelieru užité malby. Dále jsem vystudovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor výtvarná výchova a vizuální tvorba. 

Miluji lidi, motorky, barvy. Tvořím podle aktuální nálady. Jsem ráda, že se Vám má práce líbí a často se do mého obchůdku vracíte.

Pokud máte zájem o vytvoření svatebních tiskovin podle vašich představ, můžete mne kontaktovat.

Děkuji za Vaši milou návštěvu a všechna Vaše pozitivní hodnocení a komentáře.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Pár rad a postřehů, jak připravit podklady k tisku a ušetřit čas oboum stranám.

V případě tiskovin k svatbě, po Vás potřebuji:

jména novomanželů, přesný text, který chcete na oznámení mít, datum, čas a místo konání svatby apod. Texty kopíruji, před výrobou Vám zašlu přesný náhled ka schválení. Ke každé tiskovině jsou v ceně tři možné korektury nebo úpravy. 

Každý, máme spoustu práce, nestíháme, ale občas potřebujeme zpracovat nějaké grafické materiály. Tak to nějak dáme dokupy a pošleme s tím, že to pak doladíme. Výsledek je takový, že grafik připraví grafický návrh, který obsahuje chyby, pracovní texty, které je potřeba upravit, nepřesnosti nebo chybějící důležité údaje, které víme, že tam chceme, ale zatím jsme je nepřipravili. Tím začíná nekonečné kolečko korektur.

Díky postupnému a nekompletnímu dodávání podkladů, včetně našich požadavků, roste čas, jenž musí grafický designér, kterého si najímáme, strávit nad zakázkou. Proto bychom měli mít nejprve vždy připravené všechny podklady k zadání od textů až po výběr obrázků a teprve poté je zasílat ke zpracování.

Grafik není překladatel ani copywriter.

Úkolem grafika je zpracovat objednaný materiál vizuálně, nikoliv obsahově. Od toho jsou copywriteři a korektoři textu, kteří vymýšlejí a připravují textové podklady. Je tedy nutné vždy zadat texty gramaticky a obsahově správně. Mnoho zákazníků nechává své grafiky připravovat návrh a až poté opakovaně opravují textové chyby, které zaslali v zadání.

Laserovaný papír.

Jedná se o křehké zboží. V místě řezu laserem, je ubrán materiál papíru. Je třeba s ním zacházet velmi opatrně, aby nedošlo například k zaháknutí o jiný materiál. Mohlo by dojít k poškození, nebo natržení vzoru.

!Důležité shrnutí obchodních podmínek:

V případě svatebních tiskovin všeho druhu se jedná o zakázkovou výrobu, není tedy možné zboží ze zákona do 14 dní vrátit. V případě, že ještě nedošlo k výrobě objednaného zboží na zakázku, je možné od smlouvy odstoupit v plné výši. Vyjímkou je, pokud již byl spotřebiteli poslán grafický návrh na toto zboží. Pokud spotřebitel grafický návrh obdržel, je možné vrácení pouze 30% prodejní ceny zboží. Cenu za návrh je nutné uhradit.

 

 

Způsob dopravy
Zboží posílám po obdržení platby na účet, obvykle
do týdne - Česká pošta.

obyčejné psaní 35Kč (1-3 ks)

doporučené psaní 62Kč (1-12 ks)

doporučený balíček 120Kč (nad 12 ks)

Zásikovna na pobočku 85Kč

Fakturu vystavuji ke každé objednávce a je možno si ji stáhnout ve Vašich objednávkách. Osobně nakupujícím doporučuji vybrat odeslání doporučeně. Obvykle je posílání obyčejného psaní bezproblémové, ztráta ze strany přepravní společnosti je ale možná. Obyčejným poštovným berete na sebe riziko vy, bez náhrady škody. Pokud by zboží nedorazilo, nebo došlo poškozené, prosím kontaktujte mne.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od dexi

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--