Domů Profil prodejce Diářka
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Protivín, ČR
  • 2116 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (405) 100%
Nadšenci: 1238
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2116
Registrace: 26.7.2011
Město: Protivín
Stát: ČR
Důležitá informace: ♥ Již je opět možné objednávat! Obchůdek je znovu otevřen. Ke každé objednávce navíc malý dáreček. ♥

Diářka

/ Prodávající
Novinky
1029331
24.10.2022 Diáře na rok 2023 je již možné opět objednat :-)
Vítejte v mém diářovém království!
 
Jsem Terka a vyrábím ručně vázané diáře s autorskými ilustracemi. Mé diáře jsou odolné, pečlivě vymazlené do posledního detailu, (protože jsem šílený perfekcionista (což se mi v životě ne vždycky hodí, haha)) a budou vám tak tím nejlepším parťákem pro celý rok. 
 
Mé diáře mají hlaďoučký papír, po kterém propiska i fixy krásně kloužou a nepropíjí se.
 
  • Na vědomost se dává…
…že z Knoflíkářky je od 22.9.2022 Diářka ❤️
 
Ještě do podzimu r.2022 jste mě tu mohli už od roku 2011 najít pod názvem "Knoflíkářství u Trle" - to proto, že jsem si už jako malinká u rodičů v jejich keramické dílně plácala z hlíny knoflíčky. Veškerou mou pozornost, čas a tvůrčí energii jsem ale brzy upnula jinam. 
 
Od 15 jsem začala, coby samouk, objevovat kouzlo knihařiny, která knoflíky ještě před dovršením dospělosti úplně vystřídala. Mojí největší vášní se stala výroba diářů, šitých ručně, jejich ilustrování, potahování knihařské lepenky plátnem a vyrábění nejrůznějších papírenských produktů, stejně, jako míchání toho nejlepšího vlastního lepidla.
 
Jenže název “Knoflíkářství u Trle” už zůstal. Nedávalo to sice smysl, ale z nostalgie jsem u toho zůstávala.
 
No a v noci z 22. na 23.9. to přislo. To byl ten moment, kdy to ve mně uzrálo a já ucítila, že tohle je ono. Diářka je totiž slovo, které sice do onoho dne neexistovalo, ale které mě dokonale vystihuje.
 
A tak má moje tvorba nový kabátek. Věřím a tajně doufám, že se vám bude líbit, stejně jako mně. Jsem to já, tvorba zůstává stejná, jen pod novým a přesnějším názvem. Tenhle totiž padne, jako ulitý ❤️

Doufám, že se Vám mé výrobky budou líbit! Stydlivý úsměv

Krásný den vám všem!

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
zboží zasílám českou poštou - doporučeně, zabalené do celofánového sáčku, izolační vrstvy a bublinkové obálky. Protože Česká pošta podražila, počítejte prosím s tím, že při schvalování objednávky o více kusech se může změnit výše poštovného.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Diářka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--