Profil uživatele
dílna Domeček
Prodávající
Trhové Sviny
Registrace: 22.10.2012

 

Vítejte v Domečku!

 

Posláním našeho střediska je integrace osob se zdravotním postižením do společnosti. Naplnění tohoto poslání slouží keramická dílna s chráněnými pracovními místy a ergoterapeutická keramická dílna. Všechny nabízené výrobky vznikly v této dílně pod vedením keramičky Hany Štarkové. Vyrábíme keramiku pro radost i užitek. Na Fléru začínáme s anděly a postupně budeme rozšiřovat naši nabídku. Někomu jde to a jinému zas ono, ale práce s hlínou všechny baví a výsledek stojí za to. Posuďte sami. Zakoupením našich výrobků nás nejen potěšíte a povzbudíte, ale i podpoříte.

Tito krásní s radostí vyrobení andělé, vylétli z keramické pece chráněné dílny v Domečku v Trhových Svinech. Vyrostli ve zručných a pečlivých rukách z jemného šamotu, tvořeni z plátů s modelovaným obličejem. Každý z nich je neopakovatelný originál. V rukách drží misku na svíčku, která rozsvítí i váš dům, nebo zádveří. Mohou hlídat i na zahrádce. Vypálení jsou dvakrát a teplota 1 200 ºC zaručuje vysokou kvalitu slinutí a tvrdost keramiky. Základna je dostatečně široká a stabilní.  Barva je přírodní se zabarvením do červenohněda nebo kobaltově modré, bez glazury pouze zatřené barvítky.

Způsob dopravy
Poštou jako cenný balík - křehký. Pečlivě zabalený v kartonové krabici, balení do bublinkové fólie a papíru.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím