Domů Profil prodejce Dílna pod javorem
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Příbor, ČR
  • 2230 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (290) 100%
Nadšenci: 1472
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2230
Registrace: 24.2.2015
Město: Příbor
Stát: ČR

Dílna pod javorem

/ Prodávající
Novinky
971299
10.10.2021 Hezký zbytek neděle přejeme a vkládáme novinku s podzimním nádechem.
https://www.fler.cz/zbozi...

Pozor změna názvu! 

Chrobiho dílnička od roku 2015 kdy byla tady na fléru založena prošla za ty roky vývojem a dokonce se stihla i přestěhovat na jiné, teď už stávající místo. Z nevinně vyhlížející dílničky se stala dílna, která se ukrývá ve stínu pod velkým a starým javorem.  Proto tedy nový název "Dílna pod javorem". Doufám, že jsme vám v tom neudělali velký zmatek a snad si na náš nový název brzy zvyknete. :) Název se sice změnil ale naše práce zůstává stejná, budeme i nadále pokračovat v tom co "Chrobiho dílnička" rozjela.

Vítejte v našem obchůdku.

Kliknutím na náš profil jste právě otevřeli pomyslné dveře do naší dílny. Hned u vstupu narazíte, kromě vůně pryskyřice a všudy přítomného nářadí, na mého manžela Miroslava, nadšeného truhláře. Jsou to právě jeho ruce, které vdechují život našim nápadům. Zpracování vizualiace výrobku, rozpis materiálu a samotná jeho výroba jsou jeho nejdůležitějšími činnostmi. Po něm pak přicházím na řadu já, Veronika. Inženýrka ekonomie, žena v domácnosti, a především matka dvou dětí na plný úvazek. Na mě pak připadá povrchová úprava výrobku případně jeho odekorování a samotná správa našeho fler shopu.

Důvody, proč jsme se vydali touto cestou jsou hned dva.

První je ten, že chceme vyrábět takový nábytek a v menší míře i bytové doplňky, které nejsou v klasických obchodech k dostání. Zakládáme si především na variabilitě, která v běžných obchodech s nábytkem není dostupná. U našeho nábytku nabízíme zákazníkům možnost úprav, a to jak odstínu, tak rozměrů.  Snažíme se ve většině případů přizpůsobit přáním našeho zákazníka. A tímto směrem bychom chtěli směřovat i nadále.

Druhým důvodem je fakt, že nás tato tvůrčí práce nesmírně baví a chtěli bychom se jí v budoucnu věnovat naplno.

Než se s vámi rozloučíme chceme vám poděkovat za návštěvu a budeme moc rádi, když se k nám zase někdy vrátíte.

Miroslav a Veronika alias Dílna pod javorem

Způsob dopravy
Vámi zakoupené výrobky zasíláme prostřednictvím přepravní společnosti Geis, výjimečně i Českou poštou. Po domluvě je možné si výrobek osobně vyzvednout v Příboru nebo Kopřivnici.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Dílna pod javorem

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--