Profil uživatele
Dílna Wood Bear
Prodávající
Nové Strašecí
Registrace: 8.11.2012

Vítejte v mé dílně!

Vyrábím skladovací, dekorační a dárkové bedýnky, nápojové přepravky, bedýnkové sestavy "na klíč", květinové truhlíky.
Buďte originální a doplňte si domácnost, nebo interiér vašeho podniku klasickými dřevěnými bedýnkami, které vám vytvořím přesně pro konkrétní účel. Ozdobte si okna krásnými dřevěnými truhlíky, namísto plastových!
Zakázky lze realizovat i podle Vašeho návrhu, nebo inspirativních fotografií.

Jan

 

 

Tyto obchodní podmínky platí pro internetový obchod www.fler.cz/dilna-wood-bear a upravují vzájemný obchodní vztah mezi zákazníkem (dále jen „kupující“) a provozovatelem internetového obchodu www.fler.cz/dilna-wood-bear (dále jen „prodávající").

 

OBJEDNÁVKA:

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/dilna-wood-bear jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, včetně podmínek reklamace a že s nimi souhlasí. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupující je povinen uvést správně údaje nutné pro bezproblémové zpracování objednávky, zejména úplnou poštovní adresu, na kterou má být zboží odesláno. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího pod podmínkou zaplacení kupní ceny a jeho převzetí.

Objednávku lze provést:

Prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/dilna-wood-bear

 

CENA:

Cena zboží je vždy platná v okamžiku uskutečnění objednávky. Ceny jsou uvedeny bez poštovného a balného.

DODACÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY:

Veškeré zboží máme skladem (pokud není uvedeno jinak) a expedujeme jej obvykle druhý den po obdržení platné objednávky, příp. po připsání částky na náš účet; nejpozději však do 7 pracovních dnů.

Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty.


PLATBA PŘEDEM NA BANKOVNÍ ÚČET

(zboží je odesláno po připsání částky na účet prodávajícího)

- číslo účtu 263223345, kód banky 0300

- jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky!

V případě, že není platba na účet prodávajícího připsána do 10 dnů - není-li předem dohodnuto jinak, je objednávka automaticky stornována.

 

PLATBA V HOTOVOSTI (DOBÍRKA)

(zboží je odesláno do 5 pracovních dnů)

 

V případě, že si kupující zásilku zaslanou na dobírku nevyzvedne, je nutné aby při opětovném zaslání uhradil celkovou částku předem na účet prodávajícího. Kupující, který si v minulosti nevyzvedl objednávku zaslanou na dobírku, pozbývá v budoucnu možnosti zaslání zboží tímto způsobem - musí uhradit objednané zboží bezhotovostně - předem na účet prodávajícího.

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Všechny Vámi poskytnuté údaje v rámci objednávky podléhají ustanovením zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel. Prodávající se zavazuje, že získané osobní údaje nebudou poskytnuty třetí osobě ani nijak zneužity. Registrací zákazník souhlasí se zasíláním newsletteru.


ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY:

Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Kupující zašle zboží prodávájícímu zpět s originálním dokladem o koupi. V případě, že bude vracené zboží bez původního obalu, příp. použité, může prodávající vracenou částku ponížit o cenu opotřebení výrobku. Po obdržení zboží vrátí prodávájící kupujícímu celou uhrazenou částku v zákonné lhůtě 30-ti dnů předem dohodnutým způsobem. Náklady spojené s vrácením zboží hradí kupující. Vracené zboží neposílejte na dobírku!


REKLAMACE:

Reklamační řád se řídí dle zákona č.40/1964sb. Občanského zákoníku ve znění zákona č.136/2002sb. Záruční lhůta na zboží je 24 měsíců od data prodeje uvedeného na dokladu o koupi a vztahuje se pouze na výrobní vady. Vyskytne – li se na zakoupeném zboží vada, která spadá do záruky, je kupující o této věci povinnen nejprve písemně informovat prodávajícího. Reklamované zboží zašle kupující prodávajícímu na své náklady spolu s platným dokladem o koupi. V případě oprávnění reklamace má kupující nárok na výměnu nebo vrácení zboží. Do vracené peněžní častky se nezapočítávají náklady na přepravu / poštovné / balné. Prodávající se zavazuje vyřídit reklamaci do 30 dnů. Reklamace se nevztahuje na vady způsobené užíváním výrobku k jinému účelu než je určen, zanedbanou údržbou, užíváním výrobku v rozporu s návodem. Za vadu se nepovažují drobné odchylky rozměrů, barevnosti a technického provedení.

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
624871
20.5.2017 Kytičková sezóna je v plném proudu, vyberte si u mě z bohaté nabídky dřevěných truhlíků!
https://www.fler.cz/moje-...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.