Domů Profil prodejce Dílna Z CHALOUPKY
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Hradec Králové, ČR
  • 35 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (228) 100%
Nadšenci: 381
Aktivita: aktivní
Prodáno: 35
Registrace: 6.2.2008
Město: Hradec Králové
Stát: ČR
Důležitá informace: PŘIPRAVUJI PRO VÁS NOVINKY A MOC SE NA VÁS ZASE TĚŠÍM :-)
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 13.4.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Dílna Z CHALOUPKY

/ Prodávající
Novinky
348058
14.1.2015 Nový banner...juch :-)

Srdečně zdravím všechny, kdo zavítali do naší Dílny Z CHALOUPKY.

Pod touto značku naleznete zejména netradiční oděvy, šperky a doplňky z přírodních či recyklovaných materiálů a občas i něco navíc. Je-li to možné využívám materiál od českých výrobců. Momentálně jsem na mateřské, tak se moje tvorba zaměřuje právě na děti a maminky. Co se osvědčí u nás, nabízím i vám.

Jsem zastánce přirozeného rodičovství, ekologického a jednoduchého způsobu života, zabývám se permakulturním zahradničením. Ráda zkouším nové věci a těší mě, když mohu svou tvorbou udělat radost druhým lidem. Mám ráda věci barevné,  veselé, lehce ulítlé až infantilní. Výrobky jsou tvořeny s láskou a něhou, a ta k vám také s nimi přivane :-) Vše opatřeno logem Z CHALOUPKY.

Klid, pohodu a úsměv na tváři všem přeji. A vítám vás tu! :-)

 

Všechny výrobky vyrábím v nekuřáckém prostředí, na zdravém vzduchu :-) Zvířecí a rostlinné alergeny u mě ale najít můžete. Textilní výrobky jsou vždy předeprány a vysráženy.

Řada výrobků je vyrobena z recyklovaného materiálu, což u každého z nich uvádím. Používám často biolátky a ekologické zpracování výrobků - i toto u výrobků uvádím.

Šiju na elektrickém šicím stroji zn. Pfaff a švy začišťuji na overlocku, některé hračky jsou šité a vyšívané ručně. Pletu a háčkuji ručně a stejně tak dělám i ostatní techniky, které zde presentuji.

Objednaný výrobek ode mě dostanete zabalený v recyklovaném obalu a můžete se těšit i na malý dárek.

 

Nově u mě najdete i sekci MATERIÁL K TVOŘENÍ. Zde nabízím to, co se při tvoření osvědčuje mě. Vybírám si ideálně materiál přírodní a hlavně také estetický. 

 

Najdete mě i na facebooku, kde nabízím i různé domácí dobroty inspirativních chutí v limitovaném počtu.

Způsob dopravy
Všechny výrobky posílám poštou, a to dle jejich velikosti buď doporučeně v bublinkové obálce nebo v balíčku. Pokud budete vyžadovat rychlé dodání, mohu zaslat pomocí služby PPL (tato služby je ale dražší, proto ji běžně nevyužívám a prosím o upozornění v objednávce, že ji mám pro vás použít). Běžná cena za poštovné je 50,- Kč, ale může se drobně lišit dle váhy zásilky, což vždy každému sdělím individuálně. Dále je možno předat zboží osobně, a to v Hradci Králové, v Trutnově, Úpici a někdy i v Praze - podle domluvy :-)).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Dílna Z CHALOUPKY

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--