Profil uživatele
dita k.
Prodávající
Chrudim
Registrace: 24.8.2011

VÍTÁM meduňkovým čajem všechny, kteří nakoukli do mé noční zalízárny na půdě starého domu u řeky.

 

Mé životní a profesní role byly vždy empatické, dotykové a naslouchací. Mateřské školy, výuka hudby, výchovný úsek Ústavu sociální péče, muzikoterapie, Centrum denních aktivit Domova sociálních služeb, třída Speciální školy pro děti s autismem, základní škola, kde jsem doposud.

Po 29 letech péče o drahou a tolerantní rodinu zkouším věnovat zbytky energie tam, kde mohou ještě potěšit. Úklid a vaření mě nenaplňují :-)

TVOŘÍM, protože si tak tiším vnitřní neklid.. tvořím duší odkojenou hravou něhou Karla Plíhala, horkým hlasem Zuzky Navarové, harmonikou Yanna Tiersenna, mrazivým kryptooptimismem J.H.Krchovského.. tvořím duší blížence, který často nespí, protože je rád sám ..

VĚŘÍM, že nás něco vede a chrání, že co vysíláme, dostaneme a cítím, že hudba pomáhá na každé trápení...

https://www.youtube.com/watch?v=-UG9CFVhtF0

https://www.youtube.com/watch?v=tg24k7tzIc0

DĚKUJI všem za milá slova. Ať s každou návštěvou u mě posílám dál pečlivost, pokoru, hravost, něhu, trpělivost... vlastnosti, které se z našeho uspěchaného světa vytrácejí ...a které bytostně cítím, když zhmotňuji ve výrobcích vše, co je v člověku krásné a očím neviditelné...

dita korbelová

Sedím na půdě u komína

ve kterém zpívá meluzína

sen už se skládá pod víčky

z hrnku se dvěma jablíčky

voňavým čajem nervy tiším

a na podkrovním okně slyším

co si kapky deště šeptají

když se spolu scházej potají ...

                                                 ( výřez z obrázku, tuš, tužka, akryl, 2009)

Zahřej mě svým tělem lipovým

slibuji, že nikde nepovím

že z něj cítím stromu živou duši

že v něm pro mě tvoje srdce buší

Tak ty jsi ze mě a já jsem z tebe

stoletá lípa rostla do nebe

tak v nás tluče srdce z jediného stromu

pohladím mu kůru, když se vracím domů

                                       ( Jakoubek a Barunka, marionety, lípa, 1996)

Naděje                                          ( výřez z obrázku, pastelky, tuš, 1997)

Způsob dopravy
česká pošta
Obchodní podmínky
  1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce dita k. prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/dita-ko

 Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

  1. Uzavření kupní smlouvy, nákup

2.1. Návrh kupní smlouvy vzniká v okamžiku odeslání objednávky.  Po potvrzení objednávky prodávajícím je kupní smlouva uzavřena. Nakupující je o potvrzení objednávky informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou , která je zaslaná na adresu uvedenou při nákupu.

2.2. Kupující je rovněž informován o přijetí platby i o odeslání zboží vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2.3. Pokud má kupující zájem o mixy zboží nebo o nákup jiného množství zboží, než je aktuálně v nabídce, kontaktuje prodávajícího vnitřní poštou, zboží je následně vystaveno dle požadovaného zadání a rezervováno. Rezervace je platná po dobu 7 dnů. Pokud v této lhůtě kupující zboží nekoupí, je rezervace zrušena.

  1. Dodací podmínky

3.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

3.2. Zboží je prodávajícím zasláno kupujícímu na adresu, kterou má uvedenou na Fleru nejpozději do 3 pracovních dnů od připsání platby na účet prodávajícího. Zboží je odesíláno prostřednictvím České pošty jako doporučený dopis, nedomluví-li se kupující s prodávajícím jinak. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty a ceny obalového materiálu a je vždy uvedeno u nabízeného zboží.

  1. Odstoupení od smlouvy, vrácení zboží, vrácení úhrady za zboží

4.1. Kupující má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů, přičemž nemusí uvádět důvod pro odstoupení.

4.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo vytvořeno/upraveno podle jeho přání.

4.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

4.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku. V takovém případě nebude zboží přijato.

4.5. Oznámí-li kupující prodávajícímu, že od smlouvy odstupuje a odešle-li v této lhůtě zboží zpět, je prodávající povinen kupujícímu uhradit zaplacenou částku za zboží (a za nejlevnější dopravu při doručení) nejpozději do 7 pracovních dnů od obdržení zboží. Kupující musí při odstoupení uvést číslo bankovního účtu, na který má být platba poukázána.

 4.6. Náklady spojené s doručením vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

  1. Reklamace

5.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud by se ukázalo, že zboží má vadu, má kupující právo na výměnu nebo opravu. Pokud výměna ani oprava není možná, má kupující právo odstoupit od smlouvy.

5.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

5.3.  Záruka se nevztahuje na opotřebení zboží, které je  způsobené jeho používáním.

  1. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
813298
11.6.2019 Několik medvědů je do 15.9. na výstavě "Medvěd, kam se podíváš". v Muzeu v Chrudimi. Další došité budu postupně vkládat. Medvědům zdar! :-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím