Profil uživatele
Dlouhanoha
Prodávající
Mukařov
Registrace: 7.10.2010

Ahojky,

jmenuju se Jana Hanzlíková, ale ve světě internetu jsem kdysi dávno, předávno začala používat nickname Dlouhanoha. A od té doby tohle internetové jméno mám, i když okolnosti, které ve skutečném světě vedly k jeho vzniku, dávno pominuly. Ne, že bych měla nějak kratší nohy než zamlada, nebo že bych o ně nedejbože přišla, ale už mi to po horách neběhá tak tychle, víc funím a málokoho napadne označit můj krok za dlouhý. Mrzí mě to. Možná bych měla změnit nickname.

Vystudovala jsem tenkrát biofyziku na jedné neženské škole v Praze, říká se jí zkráceně matfyz. Bylo to fajn a moc ráda na všechny z naší podzemní laboratoře vzpomínám (ahoj Pepo, Jardo, Vládíku, Marku, Vladimíre, Katko, ...). Moje druhá (možná ta ženská?) polovina se potřebovala v té době nějak kreativně vybít. A tak jsem začala randit s Photoshopem. Je to už víc než 13 let :-o !!! Jejda! Nestačilo to. Ta ženská ve mně toužila víc cítit život, chtěla vyběhnout z temného podzemí někam co nejvíc nahoru, kde skoro pořád svítí slunce, vane ostrý vítr a ledové krystalky sněhu křupou pod nohama. A utekla mi do hor. V objetí těch nejvyšších hor světa, v náručí mocné Dhaulágiri a jejích sester, pocítila neskutečný příliv energie. Nepopsatelný pocit, doprovázený sevřením srdce, úsměvem na rtech a vědomím, že žiju. I když nohy ve zmrzlých pohorách měly naprosto odlišné zážitky. Do podzemí nebylo návratu, omlouvám se... Byly jen hory... a doma v teple pak Photoshop.

Dnes jsem poměrně čerstvá stará mamina, co se potřebuje nějak odreagovat a zaměstnat. A tak oprašuju Photoshop. Konkurence je tvrdá. Všichni na Fleru jsou tak dobří ;-) !!! Je prima tady mezi Váma být.

Hledám svou novou cestu. Cestu, kterou kráčím po boku svého syna a muže. Otře se ta cesta kolem čarokrásných hor? Jsem dobrá máma? Kolik mám času? Čert ví. Raději bych měla jako doprovod zase svého strážného anděla. K cíli prý vedou jednotlivé kroky. Můžou být i prťavý. Našlápla jsem... ale vlastně pořádně nevím kam. I když nějakou představu mám :-)

Způsob dopravy
Zboží posílám v závislosti na jeho typu buď e-mailem nebo doporučeně Českou poštou, zazipované anebo pečlivě zabalené v tvrdé obálce.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím