Domů Profil prodejce Dmaniia
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Praha 10, ČR
  • 361 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (142) 100%
Nadšenci: 759
Aktivita: aktivní
Prodáno: 361
Registrace: 25.2.2016
Město: Praha 10
Stát: ČR
Důležitá informace: Omlouvám se, ale z důvodu čerstvě narozeného miminka se všechny termíny doručení prodlužují a nepřijímám zakázky na míru mimo mou stálou nabídku. U věcí na miru počítejte s dodáním až 3 týdny.

Dmaniia

/ Prodávající
Novinky
904912
6.10.2020 Pár podzimních novinek :)
https://www.fler.cz/shop/...

 

Je svá

Je jiná

Je originální

Je hravá

Nikdy liná

Reálně imaginární...

... Když ji polibí můza, jsem Dmania...

 image

image

Ty nejkvalitnější eko materiály - propracované střihy - originální vzory a spousty barev - na míru <3

Biomateriály pro udržitelnou módu a zdravou přírodu...

imageimageimageimage

Spousta originálních sukní

.... něžné lněné

imageimageimage

....originální biobavlněné

image

...Biobavlněné oblečení umí být i cool...

 image

image

.... i elegantní...

image

 

Proč zrovna eco bavlna?

Bio–bavlna je organická bavlna pěstovaná bez pesticidů a chemických hnojiv. Díky absenci toxických látek nebo přísné kontrole těch povolených, které musí být ekologicky odbouratelné, je pěstování bio-bavlny šetrné nejen k životnímu prostředí. Při jejím pěstování se využívají techniky, které zajišťují zdraví půdy i rostlin, jakožto střídání plodin a užitečný hmyz. Pěstování tak spotřebuje méně energie i významně méně vody a neznečišțuje okolní životní prostředí. Navíc se při jejím pěstování dbá na kvalitu lidské práce. Důležitým kritériem je nejen bezpečnost práce, ale i férová mzda a sociální podmínky. Jedná se tedy o celkový proces udržitelného rozvoje, který je ohleduplný k prostředí, ve kterém žijeme, i k lidem, kteří se na její výrobě podílejí.

Konvenčně pěstovaná bavlna je jednou z nejvíce chemicky závislých plodin. Aby vůbec vyrosla, je potřeba až 25 různých druhů pesticidů a hnojiv z nichž většina je toxická pro člověka i pro přírodu a mnohdy jde o známé karcinogenní látky. Často to jsou dusíkatá hnojiva, která mají nezanedbatelný vliv na naše životní prostředí. Nadbytek dusíku uniká do atmosféry, potoků i do podzemních vod.

Fast fashion neboli komerční móda, kdy kupujeme tuny nekvalitního oblečení, které pak stejně většinou ani pořádně neunosíme, není dlouhodobě udržitelnou cestou. Bojujme společně za udržitelnou módu. A nejen za ni, protože následky našeho chování se k životnímu prostředí kolem sebe vidíme stále časteji...

Bio bavlna je zákonitě dražší. Bez použití chemických látek jí není možné vypěstovat tolik, tvrdě pracující lidé navíc dostanou adekvátně zaplaceno. Bio bavlna se vám ale odmění nejen pocitem, že děláte něco dobrého, když si ji koupíte :-) Navíc kvalitně zpracované módní kousky vám mohou dělat parádu v šatníku déle. Není třeba mít desítky šatů, které vám jen leží ve skříni. Kupujte kvalitní kousky, kterých vám stačí mít méně, dobře je kombinujte a rozhodně naděláte hodně parády, pomůžete přírodě i lidem a to za tu změnu rozhodně stojį.

Způsob dopravy
Fler doprava, Geis
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Dmaniia

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--