Profil uživatele
dobrá trefa
Hana Konopiská | prodávající
Praha 13
Registrace: 4.10.2014

 Šňůrové a shamballa náramky

 

Nové andělské náušnice

Novinky: Opět "stříbrné" nábojnice a z nich andílci, klíčenky, přívěsky.

 

VÝPRODEJ príma kousků TADY!

 

Nové podtácky                                     Vtipy

Pánské šály                                         Taštičky

 Novinky: šerifské brože

 Novinky: filmové hlášky a další přívěsky

 Svět nejen pro muže.

Jsem vaše dobrá trefa. Vítejte a bavte se!

Vymýšlím doplňky hlavně pro muže. Recykluju mosazné nábojnice, kombinuju materiály, šiju, tvořím z plastové fólie...

Testováno na členech naší rodiny. Všichni žijí a těší se dobrému zdraví.

 

Nabízím i stylové krabičky, mnohé dárkové sáčky sama šiju.

Můj blog o tvoření z plastu (smršťovací fólie).

Jak pečovat o bižuterii - čtěte zde.

O nábojnicích a používaných materiálech - čtěte zde.

Fakturace: Ke každé objednávce vystavuji fakturu ke stažení elektronicky. Pokud chcete papírovou, prosím připište to do objednávky. Šetřím lesy, díky.

Doprava:
Zboží posílám nejpozději do 3 dnů po zaplacení, ale většinou to stíhám dříve. Osobní převzetí je možné na stanici metra B Lužiny.

Pro slovenské zákazníky: mám účet u Fio banky!

Holčičí věci za dobré ceny na druhém profilu Charleyova teta.

Polštáře mojí mamky na Bábinka Věra. Pokud si současně objednáte na našich profilech, platíte jen jedno poštovné a zboží pošleme najednou v jedné zásilce. Prosím uveďte to do poznámky k nákupu, abychom to našli a vy jste neplatili zbytečně za poštovné.

 

 

Způsob dopravy
Při objednání více kusů poštovné upravím dle objemu zásilky. Posílám doporučeně Českou poštou nejpozději do 3 dnů po připsání částky na účet. Potřebujete-li zboží rychle, napište mi do poznámky u objednávky. Možnost osobního převzetí a hotovostní platby v Praze.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce www.fler.cz/dobra-trefa. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku na změnu charakteru objednaného zboží (např. barva, velikost, složení, vzhled) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u FIO). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně doporučený balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 16. listopadu 2015.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
796395
23.3.2019 Pokud si lámete hlavu nad pravopisem na Fleru, přečtěte si ke kávě můj blog Režisérovo ramínko, nebo ramínko režiséra? https://www.fler.cz/blog/...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím