Objednávky došlé od 15.7. včetně budou vyřízeny po 27.7. z důvodu pobytu mimo ČR. Děkuji za pochopení* Jana - dobrunda
Profil uživatele
dobrunda
Prodávající
Praha 1 - Hradčany
Registrace: 6.12.2009

Projekt INFANAGO

~ Šperk zhotovený podle kresby Vašeho dítěte ~

>> článek ZDE <<


 

 

 

 

Pěkný den všem!


Jmenuji se Jana Dobruská, jsem mámou čtvrťačky Bětky a nadšenou provozovatelkou komorního dobrunda - ateliéru.

Vystudovala jsem fyzioterapii a obor "taneční a umělecká + pracovní a tělesná výchova zdravotně postižených" na FTVS UK. V posledních letech studia jsem se začala věnovat arteterapii a mohla jsem spojit dva obory, které mne zajímají - psychologii a výtvarné a tvořivé činnosti.

Baví mne vše, kde se dá uplatnit kreativita, improvizace, nápady, invence a fantazie, ať už je to vaření, pečení, malování, kutění, šití, tvarování, sochání, lepení, předělávání, restaurování, recyklace... zkrátka to, čemu říká ***TVORBA***

Velice mne potěší, když nahlédnete do mého fler obchodu.

Budete-li mít k mým výtvorům jakýkoli dotaz nebo přání, směle mne kontaktujte, ráda Vám odpovím a vyhovím, bude-li to jen trochu možné!

Moje praxí potvrzené motto: Není nad inspirativního zákazníka!

Přeji Vám mnoho nalezené inspirace na Fler.cz !

dobrunda

z dobrunda - ateliéru

 

dobrunda - ateliér

PRVNÍ INTERIÉROVÝ ŠPERK®

...více o našem ateliéru se dozvíte ZDE...

 

Krabičky, šperkovničky:

 

Šperky ze skutečné mleté kávy

 

Český rekord

Agentura Dobrý den Pelhřimov

 

©ŠPERKY S MELODIÍ

~ znělka projektu

Fler blog ~

 

 

Počítáme od 22.9. 2010

TOPlist

 

Licence Creative Commons

Způsob dopravy
Česká pošta, dle váhy a tarifů České pošty k 1.2. 2015, pevný obal (krabička), bublinková folie, recyklované obaly atp. Všechny zásilky zasílám zásadně doporučeně, veliké šperkovnice navíc vždy jako křehký a pojištěny balík. Ke každé objednávce vystavuji elektronickou fakturu opatřenou razítkem a podpisem. Tu si zde můžete vytisknout a pakliže chcete fakturu přiložit fyzicky do zásilky, zpravte mne o tom. Děkuji. OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ (atelier v Praze 1) je bez problémů možné, kontaktujte mne pro domluvení dne a hodiny.
Obchodní podmínky

Vážení zákazníci,
děkujeme Vám, že jste navštívili e-obchod www.fler.cz/dobrunda.
Seznamte se prosím s podmínkami prodeje optimalizovanými k 1. 1. 2014:


1. Prodejcem www.fler.cz/dobrunda je:
firma: PhDr. Jana Dobruská
IČ: 49721259
e-mail: kontaktujte přes vnitří Fler email/poštu

ŽO vydal: Úřad městské části Praha 1
ID RZP: 214945

2. Předmětem prodeje je zboží, vystavené na www.fler.cz/dobrunda. Jedná se o šperky, autorské umělecké předměty, dárkové i užitné předměty, polotovary, materiál pro tvorbu atd. V nabídce je rovněž absolutorium výtvarných kurzů.

3. Ceny neobsahují DPH, neb nejsem jeho plátce. Při individuální domluvě (tvorba na přání) bude cena za zboží domluvena vnitřní poštou.
Platná je cena v okamžiku prvního kroku uzavření kupní smlouvy (objednávka zboží nakupujícím a její přijetí prodejcem).

4. Náklady na dodání - uvedeno zvlášť u každého zboží, cena poštovného zahrnuje i balné.

Zboží zasílám prostřednictvím České pošty i na Slovensko.

Při osobním vyzvednutí na základě předchozí dohody (den a čas) poštovné není účtováno.

a) Platba bankovním převodem

Účet prodejce:
2225940123, kód banky 0800

Platba musí být uskutečněna do 5-ti prac. dnů. Jako VARIABILNÍ SYMBOL uveďte číslo objednávky !

b) Platba na místě v hotovosti při převzetí zboží v ateliéru - po vzájemné dohodě je možná. Datum a hodinu vyzvednutí lze domluvit přes Fler vnitřní poštu nebo telefonicky.

5. Kupní smlouva mezi prodávajícím a nakupujícím je uzavřena v okamžiku, kdy nakupující závazně objedná zboží a prodávající tuto objednávku přijme, což se projeví změnou statusu u objednávky na  "Potvrzeno".

6. Zboží se stává vlastnictvím nakupujícího v okamžiku zaplacení úhrady za toto zboží. V případě platby předem - platebním příkazem, je zboží je odesíláno nakupujícímu nejpozději do 5-ti pracovních dnů ode dne připsání úhrady za zboží na účet prodávajícího. Platbu předem je nakupující povinen uhradit do 5 pracovních dnů ode dne, kdy byla uzavřena kupní smlouva.

Prodávající se zavazuje zbytečně neprodlužovat dobu odeslání zásilky, případné mimořádné události bude vždy konzultovat s nakupujícím.

Faktura je vystavena vždy po zaplacení a to v elektronické podobě u objednávky, kde je možné si ji vytisknout.
Faktura je opatřena razítkem i podpisem.

7. Nakupující může v době do 14 dnů od převzetí zboží včetně odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodů. Do 14-ti toto musí oznámit. Do 14-ti dnů od tohoto oznámení musí kupující zboží zaslat zpět na adresu prodávajícího. Zboží zašle zapsanou (doporučenou) zásilkou prodejci, případně předá po vzájemné domluvě osobně. Zboží, zaslané na dobírku, nebude prodejcem převzato. Je vhodné poslat zpět jako zapsanou zásilku, na kterou lze uplatnit reklamaci.
Zboží musí být nepoužité, nepoškozené, neznehodnocené a pro přepravu zabalené tak, aby nedošlo ke škodě při přepravě vráceného zboží k prodejci. V případě, že zboží bude vráceno použité, vinou nakupujícího poškozené, znehodnocené, nebo pro přepravu zabaleno tak, že nebude prodejci vráceno v původním stavu, nebude nakupujícímu vrácena částka, za zboží již uhrazená. Nakupující vrací zboží na vlastní náklady. Peníze za vrácené zboží budou kupujícímu vráceny po prokazatelném odeslání zboží zpět nebo po obdržení reklamovaného zboží, případně osobně (při osobním vrácení zboží). Pakliže kupující odstoupí ve stanovené lhůtě od smlouvy a zboží nevrátí, prodejce není povinnen peníze vracet (je to možné v případě, že kupující prokáže jeho odeslání).

Reklamované zboží zasílejte na adresu, která je uvedena pod Vaši objednávkou.

Pakliže zákazník zvolil osobní převzetí zboží a zároveň jej zaplatil převodem na účet prodejce a toto zaplacené zboží si nevyzvedne do 30-ti dnů, kupní smlouva je automaticky zrušena, kupujícímu bude převodem na účet (z kterého byla platba přijata) vrácena zpět uhrazená částka a zboží bude znovu vystaveno k prodeji. Lhůta 30-ti dnů může být prodloužena, pakliže se nakupující a prodejce do uplynutí této lhůty domluví na jejím prodloužení.

8. Zboží se vždy snažím důkladně zabalit tak, aby nedošlo k jeho poškození během cesty za Vámi. Je vhodné, aby kupující při převzetí zásilky od doručovatele zjistil, zda není poškozen obal, zda obsah je v předpokládaném stavu. Zásilku, která jeví známky poškození, od doručovatele nepřebere, nepodepíše převzetí a dohodne s doručovatelem další postup. Ihned o situaci e-mailem informuje prodejce. Je vhodné, aby kupující ihned po převzetí zásilky zkontroloval její úplnost, shodnost s fakturou, prohlédl zboží. Reklamace dodaného zboží je prvotně uplatňována e-mailem/vnitřní poštou na Fler.cz, případně telefonicky a to co nejdříve po zjištění závady. Po dohodě s prodejcem je domluven další postup, na kterém se shodne kupující i prodejce. Reklamace je vždy vyřízena max. do 30 dnů ode dne převzetí zboží k reklamačnímu řízení (zpravidla ale v řádech dnů). V případě oprávněné reklamace je nakupujícímu vrácena částka za reklamované zboží, případně je mu zaslané nezávadné stejné zboží, případně po vzájemné domluvě zboží jiné. Při oprávněné reklamaci může nakupující požádat o vyúčtování nákladů, vzniklých se zasláním zboží na reklamaci.

Zvláštní upozornění - umělecké předměty jsou vyrobeny ručně, často z přírodních materiálů (minerály, nerosty, láva, keramika, korály, perly, skleněné či polymerové ručně vytvořené komponenty) a jsou často nahraditelné podobnými, nikoli stejnými variantami.

9. Specialita - servis - v případě, že zakoupený šperk či předmět dostojí z nějakého důvodu újmy (pád, jiné poškození) během jeho používání Vámi v době půl roku od jeho zakoupení a není potřeba nahrazovat žádný komponent jiným, poskytujeme servis v podobě opravy zdarma (platíte jen poštovné v případě zaslání zboží k opravě poštou apod.). Dále hradíte případně pouze nahrazovaný poškozený komponent a dle jeho typu může být komponent nahrazen i zdarma (posuzuje sám prodejce/tvůrce). V případě, že budete potřebovat této služby využít, kontaktujte mne směle přes Fler vnitřní poštu nebo telefonicky, ráda Vám poskytnu konzultaci a pomůžu Vám problém vyřešit k Vaši spokojenosti.

 

Ochrana osobních dat

Velice si vážíme Vaší důvěry a zavazujeme se, že Vaše osobní data nikomu neposkytneme. Veškerá osobní data a kontaktní údaje uvedené při objednávání zboží jsou určeny jen pro účely internetového obchodu dobrunda-atelier.cz, který s nimi nakládá v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
573262
28.11.2016 Doplněny další fotografie projektu "Infanago - šperky zhotovené dle kresby Vašeho dítěte" :-) : https://www.fler.cz/blog/...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím