Domů Profil prodejce dolna-eco
Dana Žemličková
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Omice, ČR
  • 444 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (84) 100%
Nadšenci: 261
Aktivita: aktivní
Prodáno: 444
Registrace: 17.11.2010
Město: Omice
Stát: ČR
Důležitá informace: V nadcházejícím bytí a žití přeji všem jen a jen samou pohodu, plnou lásky, radosti, úspěchů a krásných vztahů :-))) Dana

dolna-eco

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Krásný den

Vítám vás v mém malém obchůdku.

        Vztah k přírodě a přírodním věcem mě postupně přivedl od bavlny ke lnu. V poslední době jsem si zamilovala práci s vlnou, kterou zpracovávám od ostříhaného rouna, časem přidám i výrobky z ní...

Lněné zboží šiji pouze ze 100% lnu, a i když se mi občas snaží nabízet  len s nějakou příměsí, vytrvale odmítám. Věnovala jsem hodně času na to, abych si ověřila a prověřila všechny možné vlastnosti lnu a výsledek je, že tak, jak krásně na nás působí  rozkvetlé pole lnu, tak nádherný uklidňující vliv na nás má lněný oděv.

Proto mají moje výrobky značku "Dolna" a vyšitou malou kytičku lnu

Látky nakupuji pouze od českých výrobců. Šiji povlečení, domácí oblečení, pyžama, šaty... pro dospělé i pro děti. 

Moje zboží vzniká podle mých nálad a co mě zrovna napadne. Vždy po pár kusech např. povlečení, a snažím se, aby každý výrobek měl i svoji duši, to znamená, že každý kousek je v podstatě originál. Nechci propadnout sériové výrobě. Někde přidám nebo uberu záhybek, záševek, dírku, šňůrku, knoflík, korálek, vyšiju kytičku ..... Není ovšem problém, pokud se Vám nějaký kousek zalíbí, ušít jej v jiné velikosti.

Len má mnoho výhod: zvláště je vhodný pro alergiky, astmatiky a ekzematiky, prospívá mu voda, je příjemný na dotek - není pravda, že škrábe, velmi dobře saje a v létě chladí a v zimě hřeje.

Malou nevýhodou je, že se len mačká, ale toto mačkání je ušlechtilé

Větší nevýhodou je vyšší pořizovací cena materiálu, pokud se jedná o opravdu kvalitní 100% len a proto i výrobky z něj jsou dražší, oproti jiným např. bavlně.

Chci aby moje výrobky přispěly ke zdravému  životnímu stylu a podpořily tak harmonii duševní, duchovní a energetickou a aby se do podvědomí lidí vrátil kladný vztah k přírodě.

Proto budu moc ráda, když můj obchůdek občas navštívíte a třeba i něco koupíte.

Žijte v lásce a radosti

Dana                      

// TOPlist

Způsob dopravy
Balíčky posílám doporučeně Českou poštou. Nejpozději do 3 dnů od připsání peněz na účet nebo dle domluvy. Objedná-li si někdo více zboží najednou, záleží poštovné na váze balíku neboť většina těchto balíčků pak přesahuje váhu 2 kg. Veškeré zboží je originálně baleno do lehkých lepenkových krabic, tzv. přebalů. Pokud zasílám zboží na dobírku posílám jej Balíkem do ruky a cena je 130 Kč. Jinak účtuji standartní poštovné 80,- Také záleží na váze zboží, je-li třeba uhradit vyšší poštovné, informuji o tom nakupujícího předem.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od dolna-eco

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--