Profil uživatele
Domácí delikatesy
Prodávající
Brno
Registrace: 22.10.2014

Obchod Jana Kučerová - Domácí delikatesy vznikl v roce 2014 jako reakce na moji touhu po návratu k tradicím. Chtěla jsem oprášit svoje vzpomínky z dětství na maminčinu nejlepší jahodou marmeládu a báječné kompoty od mé babičky.  Přála jsem si, aby i můj syn měl ve vzpomínkách na dětství mimo jiné i tradiční vůně a chutě poctivých domácích dobrot. No a protože jsem žena činu, vrhla jsem se do toho po hlavě, moje okolí mě v tom podpořilo, a tak začalo hledání starých i nových receptů, sklízení ovoce a vaření a vaření a vaření :)       

Snažím se svoje výrobky dělat tak poctivě, jak to jen jde. Všechno ovoce a zelenina je ručně zpracovávané, většinu si sama trhám a sbírám, vše ručně krájím, nepřidávám žádné umělé konzervanty a jiné zbytečnosti. Krmím tím vlastní rodinu, takže chci jen to nejlepší. Moje výrobky jsou zkrátka 100% domácí a s láskou dělané a doufám, že i Vám budou chutnat!

Veškeré ovoce a zelenina (kromě citrusů) pochází z jižní Moravy, z mého nejbližšího okolí. Co si nevypěstuji sama, kupuji od prověřených farmářů, kteří hospodaří ekologicky a s rozumem.

V roce 2016 získal můj Jahodový extra džem ocenění Regionální potravina jihomoravského kraje  a k tomu cenu Zlatá chuť jižní Moravy. Dalších pět výrobků bylo oceněno jako Chuť jižní Moravy (meruňkový džem, džem z černého rybízu, bezový sirup, pesto z medvědího česneku a jablečný křen).

Tak to je všechno - teď zbývá už jen ochutnat :)

                                                      

Jsem držitelem živnostenského oprávnění - IČO:74781979

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím Fler dopravy - poštovné 90Kč. V Brně je možné se domluvit na osobním odběru!
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
763515
14.11.2018 V sobotu 8.12. se na vás budu těšit na Fler trhu v Novém Městě na Moravě!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím