Domů Profil prodejce Doskyna
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Rovečné, ČR
  • 1040 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (387) 100%
Nadšenci: 552
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1040
Registrace: 22.7.2011
Město: Rovečné
Stát: ČR
Důležitá informace: Výprodej! Zlevnila jsem veškeré lapače snů! :-) Zakázky až do odvolání nepřijímám, vybírejte, prosím, z dostupného zboží. Děkuji za pochopení a přeji všem klidné dny! :-)

Doskyna

/ Prodávající
Novinky
1013026
24.6.2022 Výprodej! Zlevnila jsem veškeré lapače snů! :-)

"Život je umění kreslit bez možnosti gumovat." (J. W. Gardner)

 

Dobrý den,

vítám Vás v mém kreativním světě! Jmenuji se Markéta a ráda bych Vám představila sebe a svou tvorbu.

Žiji v malebném koutu Vysočiny, mám ráda vůni jara, letní noci, barevný podzim, zasněženou krajinu, kočky, levanduli, minerály, horký čaj a knihy. Ve volných chvílích chodím ráda do přírody s našimi psi, pěstuji bylinky, amatérsky fotím, nebo vytvářím přírodní dekorace. 

Tvorbě lapačů snů se věnuji již několik let. Jejich výroba je pro mne jakousi nutností, relaxací, seberealizací... Dreamcatchery tvořím s láskou, inspirací je mi svět kolem nás. A protože věřím v sílu minerálů, doplňuji často síťku lapače snů různými polodrahokamy.

Největší odměnou pro mne je vědět, že člověk vlastnící dreamcatcher mnou stvořený, má lepší spánek, krásné sny nebo si všiml pozitivní změny energií v místnosti či celém příbytku. 

Přijměte, prosím, pozvání do světa snů...

Doskyna

 

Tvořím i na zakázku, více informací v záložce výroba na zakázku.

Lapač snů, talisman s indiánskými kořeny, má dle pověsti chránit majitele před špatnými sny a navozovat příjemnou atmosféru a pohodu v místnosti, kde je zavěšen.

Legenda o vzniku lapačů snů praví, že za starou šamankou přišla žena, které v noci neustále plakalo dítě. Moudrá šamanka jí poradila, jak vyrobit magický dreamcatcher, který má dítěti přinést klidný spánek. Žena talisman vyrobila podle šamančiny rady a od té doby její dítě spalo klidně a bez pláče.

Lapač snů se skládá z několika částí:

- kamínek či korálek uprostřed síťky znázorňuje samotného člověka, naši osobu

- kruh znázorňuje svět a vesmír a je první překážkou pro zlé sny

- síťka slouží k zachycení zlých snů, které jsou s prvním slunečním paprskem spáleny

- peříčka zachycují dobrou energii a sny, které pouští do duše spícího člověka

Ráda Vám vyrobím lapač snů "na míru", či dle Vašich představ, proto se neváhejte ozvat vnitřní poštou. Vždy záleží na domluvě a také na mých skladových zásobách materiálu. 

Po naší finální domluvě Vám lapač nacením a po úhradě částky na můj účet začínám vyrábět. Protože tvořím převážně po večerech nebo víkendech, zabere výroba lapače cca týden až 14 dní.

 

Zákazník má právo do 14 dnů od převzetí zboží odstoupit bez udání důvodů od kupní smlouvy a nepoškozené zboží vrátit zpět prodejci.

Způsob dopravy
Poštovné je pouze orientační, celková částka závisí na velikosti balíčku. Zboží zasílám obvykle do dvou dnů po úhradě na účet doporučeně českou poštou a balím jej do obálek s bublinkovou fólií. Zboží nezasílám na dobírku. Ke každé objednávce je vystavena faktura k vytištění, v případě zájmu o tištěnou fakturu mne kontaktujte vnitřní poštou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Doskyna

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--