Profil uživatele
dotchi
Prodávající
Brno
Registrace: 21.8.2011

TOMÁŠ DOČKAL

KREJČÍ & MÓDNÍ NÁVRHÁŘ

image

O MNĚ V ,,KOSTCE,,

 Mé jméno je Tomáš Dočkal a krejčovskému řemeslu se věnuji již od svých 16 let. Můj příbuzný byl vyhlášeným brněnským krejčovským střihačem a já se do jeho šlépějí po generacích nevědomky vrátil. Cesta to byla velmi trnitá a dlouhá. V době, kdy jsem začínal na svém jménu pracovat, byl už kdysi celosvětově vyhlášený textilní průmysl v České republice takřka ten tam. Byl problém nejen sehnat materiál, ale i získat praxi. Obchody neměly kvalitní látky a firmy zabývající se výrobou oděvů nenabíraly, ale naopak propouštěly. Většinu řemesla jsem se tudíž musel naučit vlastní praxí. Dlouhá léta jsem byl současně zaměstnán v jiných profesích a odvětvích. Krejčovině jsem však bez ustání obětoval téměř veškerý volný čas a prostředky.

 Od roku 2009 již uplynulo spoustu času a mohu prohlásit, že veškerá píle a oběti se zúročily. Dnes se již neřadím mezi jedny z nejlevnějších krejčích a švadlen, ale dozajista patřím mezi ty nejpreciznější a nejkvalitnější. Jsem krejčím, který nesnáší fušeřinu a věnuje se každé zakázce naplno tak, aby mi byla tou nejlepší vizitkou.

 Rád pomáhám klientům nejen splnit jejich přání, ale také se nebráním spolupráci s konkurenčními podniky. Jedná se například o luxusní krejčovství nebo módní značky, jimž jsem nápomocen odborným poradenstvím, šitím zakázek nebo prototypů pro nové kolekce.

 Dále rád předávám své zkušenosti formou kurzů šití. Jako lektor učím nadšence či budoucí švadlenky všemu, co jsem se za léta vlastní praxí a chybami naučil.

 Jak již kdysi řekl pan Jan Werich: „Šaty dělají člověka.“ Způsob jakým se oblékáte, působí na Vaše okolí a utváří první dojem. Kvalitní a originální oděv na míru však nejvíce ovlivňuje Vaše sebevědomí, pocit vlastní výjimečnosti a pohodlí, které z Vás vyzařuje a dotváří, dle mého názoru, tu pravou podstatu Werichova citátu…

 

Způsob dopravy
česká pošta - převodem, Dobírka (99, 145) PPL - převodem, Dobírka (114, 139) Osobní převzetí
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
749303
19.9.2018 Prosím o podporu Krejčovství Dotchi v projektu Český goodwill 2018. Hlasovat můžete na www.ceskygoodwill.cz.
Předem děkuji. S pozdravem a přáním pěkného dne Tomáš Dočkal.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím