Profil uživatele
DoutLen
Prodávající
Jenštejn
Registrace: 21.10.2011

Dobrý den,

jmenuji se Lenka Doutnáčová, momentálně jsem na mateřské s první dcerou, která nám dělá radost a jak to tak i bývá, občas nám přidělává i nějaké ty starosti. 

Co se týče manuální činnosti, vlastně odmalička jsem něco vytvářela, malovala, vymýšlela... Proto když jsem se v pubertálním rozpuku rozhodovala co dělat (kupodivu pekařina to nebude), odvíjelo se vše od toho, co mě baví. Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu Grafickou, obor restaurování a konzervování, nicméně jsem se tomuto oboru nikdy nevěnovala - bohužel. Pak mě jednou kamarádka ukázala korálky... šílená radost, uspokojení z manuální činnosti, piplačka, to je něco pro mě. Pak mě ale začalo omezovat jenom navlékat a kupovat předražené korálky. Zkusila jsem polymerovou hmotu a byla na světě radost, konečně něco, co mě totálně pohltilo. Začala jsem si vyrábět pro sebe naušnice, protože mám ráda barvy a kontrasty, v naušnicích obzvlášť. Aby všechno ladilo s oblečením, to je moje... i když moda a poslední trendy jdou uplně mimo mě :) Nakonec jsem vyzkoušela i pryskyřici a další zázrak byl na světě. Mám vlastního zahraničního dodavatele na naušnicová lůžka, takže mohu vyrábět doaleluja.

 

Abych to zkrátila, naušnice jsou moje alfa omega, sem tam udělám i náhrdelník, ale spíše na přání nebo protože mám chuť. Mám ráda jednoduchost, nic extravagantního, ale klidně zvládnu i pěknou složitost :) a baví mě zářivé barvy případně kontrasty. 

Pokud budete mít jakékoli přání ke kombinaci barev, tvarů nebo velikosti, ráda vyhovím. 

Děkuji za Váš nákup a snad mé výrobky dobře využijete, popřípadě doporučíte dále.

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou v bublinkové obálce. V případě objednání více naušnic se poštovné nepatrně zvýší (individuální info v poště).
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím