Profil uživatele
DR Styl
Prodávající
Praha 10
Registrace: 5.5.2008

 

Dobrý den, srdečně vás tady vítám...{#emotions_dlg.naruc}

jmenuji se Dana a pocházím z Prahy. Na pár uplynulých let jsem si pracovně "odskočila" za hranice, což mi přidalo pár nových zkušeností ale i ubralo spoustu volného času, takže jsem byla nucena se tady na Fleru na pár let odmlčetMlčící

Nyní ale opět nabírám dech a ráda bych vám po čase zase ukázala a nabídla něco z mého tvoření. 


 

Potěší mne, když se vám něco zalíbí.

A příznivci "starých časů" mohou nahlédnout do mého "Retro koutku".

Pokud jste u mne našli "takový kousek", který se Vám zalíbil svým stylem  ale např. barva není zrovna pro vás "ta pravá ořechová" a neodpovídá vaši oblíbené barevné kombinaci, dodaný šperk Vám nevyhovuje nebo je vinou vadného materiálu či chybou při výrobě poškozen, neváhejte mne kontaktovat (prostřednictvím vnitřní pošty Fleru) a určitě to nějak vyřešíme. Vše je přece na domluvě. Vzhledem k tomu, že každý z mých výrobků je originál, není v mých silách (a to např. z důvodu špatné nebo úplné nedostupnosti materiálu) vyrobit dva zcela identické výrobky ale vždy pouze podobné. Problémem naopak není (v případě zásoby a dostupnosti potřebného materiálu) dovyrobit "kousek" do sady (jako náramek, náušnice a pod.).

Výrobky k dekoraci, jako vánoční ozdoby apod. vyrobím na přání i větším počtu kusů a zvolené barevné kombinaci. V takovém případě bude však výroba časově náročnější a tak je předem nutné se domluvit na požadovaném termínu.

Děkuji vám za návštěvu a těším se opět nashledanou.Mrkající

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám zpravidla jako doporučené psaní nebo balík a to prostřednictvím České pošty- pečlivě zabaleno. Výše poštovného je stanovena dle aktuálních platných tarifů ČP s ohledem na druh a hmotnost odesílané zásilky. Jednotlivé výrobky jsou baleny v "zip sáčcích" a odesílány buď v bublinkové obálce nebo v krabičce. Zásilky odesílám v co nejkratším možném termínu po připsání platby za zboží na můj účet. Zboží na dobírku neposílám Děkuji za pochopení. Poštovné mimo ČR se řídí opět platnými tarify. Možnost osobního převzetí výrobků v Praze.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím