Profil uživatele
draco
Prodávající
Praha 10
Registrace: 24.1.2010

Zdravím všechny návštěvníky mého FLEROVSKÉHO světa. Jmenuji se OLGA a tvorba šperků je můj koníček, odreagování a velká zábava. Mezi mé další koníčky patří cestování, příroda, cizí jazyky, sport (nejvíc jízda na dvojkole s manželem ze všech nejlepším), etnografie a etnická hudba, dějiny pravěku. Dlouho jsem pracovala v cestovním ruchu a potom v jazykové agentuře, takže šlo vždy o práci "hlavou a pusou" a ručičky trochu zahálely. A to jim nesmíme dovolit :)

Teď vážně. Na člověka působí při cestách, ať už doma nebo v cizině, a nejen při nich, tolik podnětů, až vás začne sžírat neodolatelná touha je zhmotnit. Nakreslit, vypsat, vymodelovat, zhudebnit ... Procítit všechna ta setkání s lidmi, oslnivé barvy, dráždivé vůně a půvabné melodie světa a dát svým pocitům konkrétní formu. Prostě je vtělit do něčeho, co vytvoříte.

A pokud můžete svůj zhmotněný pocit nebo sen nabídnout dalším lidem, je vaše radost dvojnásobná. Proto vám nabízím šperky, které jsou mými zhmotněnými sny a pocity. Někdy jsou to sny romantické, jindy drsné, někdy šaškovské a jindy sentimentální. Pokud se vám některý můj výrobek zalíbí a zachce se vám mít kolem krku, ruky či v ušním lalůčku Olžin sen, vyberte si. Uděláte radost sobě i mně. 

Způsob dopravy
Doprava zboží poštou, případně v Praze osobní převzetí. Zboží zasílám v obálce s bublinkovou fólií. KDO OBJEDNÁ DVA NEBO VÍCE :) VÝROBKŮ, dostává PŘEKVAPENÍ ZDARMA jako BONUS.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím