Domů Profil prodejce draculka
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Praha 4, ČR
  • 1007 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (208) 100%
Nadšenci: 563
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1007
Registrace: 10.7.2009
Město: Praha 4
Stát: ČR

draculka

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Pohodový den všem návštěvníkům této virtuální přehlídky 

Mám od malička slabost pro rukodělné práce a výtvory všeho druhu a ráda zkouším nové materiály, techniky a způsoby zpracování. Vyrábím předměty především pro radost, pro relaxaci, ze zvědavosti, co všechno lze rukama vytvářet,  z tvůrčího napětí - jak jinak :-) - ráda tvořím pro děti i s dětmi, které jsou nevyčerpatelným zdrojem inspirace.

Mezi nejčastější výtvory patří keramické květináče ve tvaru domečků, svícny, sošky, zvonečky a závěsy, poslední dobou i malované hedvábí, předměty z česané ovčí vlny, obrázky.

Kasičky na přání

Ukázky domečků květináčů

Keramické panenky

Keramické sošky

Ráda vyrobím předmět na zakázku/na přání/na míru, jen je nutno počítat s delší dodací lhůtou - hlína potřebuje svůj čas - takže ta lhůta může být měsíc až dva.

V obchodě Prima keramika si můžete prohlédnout keramiku s dílny mé maminky - nechť se Vám u nás líbí :o)

Děkuji za Vaši návštěvu a těším se nashledanou

draculka

Způsob dopravy
Vzhledem ke křehkosti nabízeného zboží se nebráním osobnímu převzetí po dohodě na Praze 4 - Háje. Není nejmenší problém sloučit více předmětů z mé nabídky do jedné zásilky, výše poštovného se pak odvíjí od celkové hmotnosti balíku. Zboží se snažím balit tak, aby neutrpělo úhonu během přepravy - nejčastěji do kartonových krabic vystlaných vhodnou výplní. Při přebírání zboží zasílaného českou poštou doporučuji obsah balíku na místě zkontrolovat přoinejmenším zatřást balíkem a ujistit se, že nic necinká. Při jakémkoliv podezření na poškození zásilky doporučuji zásilku v přítomnosti zaměstnance pošty rozbalit a v případě potřeby okamžitě na místě reklamovat. Pozdější reklamaci lze uplatňovat jen do dvou pracovních dnů od převzetí zásilky a způsob zabalení je třeba doložit - například nafotografováním způsobu zabalení.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od draculka

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--