Novinka - veškeré dřevěné puzety již nejsou lepené, ale spojené mnohem pevněji za pomocí vrutů. Již se nemůže stát, že by se rozpadly (například po zmoknutí, prudké změně teplot, pádu,...).
Profil uživatele
Dřevěná Krysa
Prodávající
Popůvky
Registrace: 6.4.2012

Nejdříve ty praktické důležitosti:

  • Veškerá POVRCHOVÁ ÚPRAVA dřeva je provedena lněným a tungovým olejem.
  • Háčky i puzety (trny i lůžka) jsou z CHIRURGICKÉ OCELI.
  • Na rozměry a podobné se neváhejte zeptat vnitřní poštou

A teď to ostatní pro čtenáře:

Vítejte U Dřevěné Krysy

Toto krásné zvířátko jsem si do názvu přivolala ze tří důvodů.

Zaprvé - je to mé znamení čínského horoskopu

Zadruhé - do dřeva jsem se prostě zamilovala. Nejvíce mne fascinuje jeho nekonečná rozmanitost. Nechávám se inspirovat a tak nemusím tomuto sice tvárnému materiálu nic vnucovat, prostě jen ukazuji, co se skrývá uvnitř.

Zatřetí - krysu jsem vždy chtěla chovat, ale jelikož je to zvíře u nás velmi vzácné, skončila jsem u potkanů. Tahle inteligentní a milá zvířátka jsou už hodně let jednou z mých mnoha lásek.

 

Ještě něco ke přídavnému jménu dřevěný. Většina lidí si pod slovem dřevo představí materiál ze stromů. Ovšem rostlin, které tvoří dřevo, je mnohem více. Keře, liány, polodřeviny, zdřevnatělá semena a jejich "obaly",...A tyto nekonečné možnosti využívám při své tvorbě. Snažím se po světě chodit s očima otevřenýma a tak domů přitáhnu občas i neuvěřitelné úlovky. A díky tomu vězte, že veškerý materiál je dřevo odpadní, většinou určené na spálení či seštěpkování.

A to jsem ještě nemluvila o spoustě pokladů, které nám dřeviny dávají...bavlna, ovoce, tříslo na činění kůží, oříšky,...i takové ráda používám, takže se na ně můžete těšit.

 

Doufám, že se Vám nějaký kousek zalíbí a dá Vám alespoň část svého tajemství skrytého v letokruzích.

 

P.S.: Pokud máte přírodní materiály s charakterem rádi, podívejte se i do mého druhého obchůdku.

 

Flag Counter

Dřevěné šperky nemáčejte ve vodě.

Pokud Vám zmoknou, nebo se namočí, důkladně je osuště.

Jelikož dřevo je přírodní materiál, může mírně měnit barvu a získávat patinu. Tento proces bude tím rychlejší, čím větší množství UV záření dřevo přijme. Proto není vhodné nechávat šperky dlouhodobě na přímém slunci. Každý druh dřeva reaguje různě.

Po delší době je vhodné dřevo ošetřit vysychavým olejem - ideální je lněný, dá se použít i slunečnicový. Není to úplně nutné, jen doporučené.

 

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat

 

Ahoj,

jelikož virtuální setkávání zde na Fleru mě moc nenaplňuje, budu ráda, když se za mnou přijdete podívat naživo. Můžete vidět mnohem víc, než se mi podaří nafotit a vložit sem. Také občas předvádíme s přítelem soustružení na malém šlapacím soustruhu. A někdy je možno si vyrobit vlastní šperk v dílničce.

Svá díla vystavuji na různorodých akcích, od jarmarků a řemeslných trhů, přes festivaly až po spontánně vzniklé akce v ulicích.

 

Bohužel pravidla fleru mi neumožňují psát sem, kde se budu se stánkem vyskytovat. Budu tedy pracovat na jiném informačním kanále a ten si potom budete muset najít. 

 Tak naviděnou

Způsob dopravy
Výrobky posílám řádně zabalené prostřednictvím České pošty. Osobní převzetí po domluvě je možné v Brně, občas i Olomouci či Prostějově. Pokud nakoupíte v obou mých obchůdcích, platíte samozřejmě jedno poštovné.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
784548
3.2.2019 A padá a padá...a je to krása a požehnání pro přírodu, i když pro nás možná trochu komplikace. Co si o tom myslíte...jestli máte potřebu, vyjádřete se v komentářích.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím