Domů Profil prodejce Dřevěná Krysa
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Popůvky, ČR
  • 230 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (40) 100%
Nadšenci: 161
Aktivita: aktivní
Prodáno: 230
Registrace: 6.4.2012
Město: Popůvky
Stát: ČR

Dřevěná Krysa

/ Prodávající
Novinky
784548
3.2.2019 A padá a padá...a je to krása a požehnání pro přírodu, i když pro nás možná trochu komplikace. Co si o tom myslíte...jestli máte potřebu, vyjádřete se v komentářích.

Nejdříve ty praktické důležitosti:

  • Veškerá POVRCHOVÁ ÚPRAVA dřeva je provedena lněným, světlicovým a tungovým olejem.
  • Háčky i puzety (trny i lůžka) jsou z CHIRURGICKÉ OCELI.
  • Na rozměry a podobné se neváhejte zeptat vnitřní poštou

A teď to ostatní pro čtenáře:

Vítejte U Dřevěné Krysy

Toto krásné zvířátko jsem si do názvu přivolala ze tří důvodů.

Zaprvé - je to mé znamení čínského horoskopu

Zadruhé - do dřeva jsem se prostě zamilovala. Nejvíce mne fascinuje jeho nekonečná rozmanitost. Nechávám se inspirovat a tak nemusím tomuto sice tvárnému materiálu nic vnucovat, prostě jen ukazuji, co se skrývá uvnitř.

Zatřetí - krysu jsem vždy chtěla chovat, ale jelikož je to zvíře u nás velmi vzácné, skončila jsem u potkanů. Tahle inteligentní a milá zvířátka jsou už hodně let jednou z mých mnoha lásek.

 

Ještě něco ke přídavnému jménu dřevěný. Většina lidí si pod slovem dřevo představí materiál ze stromů. Ovšem rostlin, které tvoří dřevo, je mnohem více. Keře, liány, polodřeviny, zdřevnatělá semena a jejich "obaly",...A tyto nekonečné možnosti využívám při své tvorbě. Snažím se po světě chodit s očima otevřenýma a tak domů přitáhnu občas i neuvěřitelné úlovky. A díky tomu vězte, že veškerý materiál je dřevo odpadní, většinou určené na spálení či seštěpkování.

A to jsem ještě nemluvila o spoustě pokladů, které nám dřeviny dávají...bavlna, ovoce, tříslo na činění kůží, oříšky,...i takové ráda používám, takže se na ně můžete těšit.

 

Doufám, že se Vám nějaký kousek zalíbí a dá Vám alespoň část svého tajemství skrytého v letokruzích.

 

Flag Counter

Dřevěné šperky nemáčejte ve vodě.

Pokud Vám zmoknou, nebo se namočí, důkladně je osuště.

Jelikož dřevo je přírodní materiál, může mírně měnit barvu a získávat patinu. Tento proces bude tím rychlejší, čím větší množství UV záření dřevo přijme. Proto není vhodné nechávat šperky dlouhodobě na přímém slunci. Každý druh dřeva reaguje různě.

Po delší době je vhodné dřevo ošetřit vysychavým olejem - ideální je lněný, dá se použít i slunečnicový. Není to úplně nutné, jen doporučené. Ovšem dlouhodoubou zkušeností jsem zjistila, že poctivě nošené kousky žádné promazávání nepotřebují, vezmou si od nositele přesně to, co potřebují.

 

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat

 

Ahoj,

jelikož virtuální setkávání zde na Fleru mě moc nenaplňuje, budu ráda, když se za mnou přijdete podívat naživo. Můžete vidět mnohem víc, než se mi podaří nafotit a vložit sem. Také občas předvádíme s přítelem soustružení na malém šlapacím soustruhu. A někdy je možno si vyrobit vlastní šperk v dílničce.

Svá díla vystavuji na různorodých akcích, od jarmarků, řemeslných a bleších trhů, přes festivaly až po spontánně vzniklé akce v ulicích.

 

Bohužel pravidla fleru mi neumožňují psát sem, kde se budu se stánkem vyskytovat. Budu tedy pracovat na jiném informačním kanále a ten si potom budete muset najít. 

 Tak naviděnou

Způsob dopravy
Výrobky posílám řádně zabalené prostřednictvím České pošty (ekonomicky a nebo prioritně - s příplatkem) nebo na odběrná místa Zasilkovny. Osobní převzetí po domluvě je možné v Brně, občas i v Olomouci či Prostějově. Zboží většinou balím do již použitých obalových materiálů.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Dřevěná Krysa

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--