Profil uživatele
Drobnosti k tvoření
Prodávající
Jiříkov
Registrace: 26.4.2018

Dobrý den, vítám Vás na svém profilu, kde máte možnost prohlédnout si a zakoupit drobnosti k Vašemu tvoření. Jedná se především o knoflíky a bezpečnostní oči, které sama používám při tvorbě háčkovaných hraček, které naleznete na mé dalším profilu https://www.fler.cz/hracky-od-misi. Pokud by jste měli zájem Vaše hračky zkrášlit korálkami nebo si jen navléknout pěkný náramek, určitě navštivte můj profil https://www.fler.cz/koralky-k-tvoreni, kde najdete spoustu barevných a materiálově i velikostně rozlišných korálků. Průběžně všechny své profily doplňuji o nové materiály a výrobky, nebojte se tedy vrátit :) 

Cenu poštovného upravuji podle ceníku české pošty. 

Způsob dopravy
Česká pošta - Obyčejný balíček 50 Kč - 70 Kč (cena je upravena podle objednávky). Obyčejné psaní - 30,-Kč. Osobní vyzvednutí: Jiříkov. Zboží odesílám v krabicích, pokud se vejde, tak v obálce.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
805768
4.5.2019 Nově při nákupu nad 500,-Kč dáreček. Pokud jste registrovaný kupující, máte výhodu, protože se vám nákupy sčítají.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím