Profil uživatele
Dubka
Prodávající
Jaroslavice
Registrace: 10.2.2011

Jmenuji se Jitka Dubová a maluji převážně krajinky. Nejraději maluji olejem na plátno nebo na pevné podklady. Některé obrazy jsou tvořeny špachtlí. Mám ráda změnu, takže techniky střídám. Vyrůstala jsem v malé vesničce uprostřed krásné přírody v okolí Jevišovic na Znojemsku. A snad i to má vliv na to, že nejradši maluji stromy, vodu a lesní cesty. V roce  2012 jsem měla výstavu v galerii Na slepičím trhu ve Znojmě.

Nyní jsem začala malovat inspirována autory jako Cherie Roe Dirksen. Je to něco úplně jiného než krajinky, na které jsem byla léta zvyklá,ale moc mě to baví. Je to hlavně akryl, někdy kombinovaný s olejovým pastelem. Líbí se mi malovat květy, motýly i anděly.

Maluji pro radost a potěšení a budu moc ráda, když moje obrázky potěší i někoho jiného.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
722513
16.5.2018 Nyní jsem začala malovat inspirována autory jako Cherie Roe Dirksen. Je to něco úplně jiného než krajinky, na které jsem byla léta zvyklá,ale moc mě to baví.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím